'Yan Bakma' Kavgasında 2 Üniversiteli Bıçaklandı - Son Dakika

'Yan Bakma' Kavgasında 2 Üniversiteli Bıçaklandı

25.01.2012 11:03
'Yan Bakma' Kavgasında 2 Üniversiteli Bıçaklandı

Konya'da otobüs durağında arkadaşlarını bekleyen üniversite öğrencileri 22 yaşındaki Yahya Eyüpoğlu ve 23 yaşındaki Veysel Çoban, kimlikleri belirlenemeyen 3 kişi ile 'yan bakma' tartışması yüzünden çıkan kavgada bıçaklandı.

Konya'da otobüs durağında arkadaşlarını bekleyen üniversite öğrencileri 22 yaşındaki Yahya Eyüpoğlu ve 23 yaşındaki Veysel Çoban, kimlikleri belirlenemeyen 3 kişi ile 'yan bakma' tartışması yüzünden çıkan kavgada bıçaklandı. Yaralı öğrenciler hastaneye kaldırılırken, polis saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

Olay, dün saat 22.30 sıralarında merkez Karatay İlçesi Mevlana Caddesi'ndeki otobüs duraklarında meydana geldi. Konya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği Bölümü 2'nci sınıf öğrencileri Yahya Eyüpoğlu ve sınıf arkadaşı Veysel Çoban, iddiaya göre, otobüs durağında arkadaşlarını beklerken yanlarından geçen 3 kişinin kendilerine bakması üzerine, 'Neden bakıyorsunuz, bir sorun mu var?' diye sordu. Alkollü olduğu ileri sürülen 3 kişi de küfür ederek öğrencilere cevap verince aralarında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu Yahya Eyüpoğlu kalbinin altından, Veysel Çoban da belinin sağ tarafından bıçaklandı. Kanlar içinde yere yığılan Eyüpoğlu ve Çoban, çevredekiler tarafından çağrılan ambulanslarla Konya Numune Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedavi altına alınan yaralılardan Eyüpoğlu'nun sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi.

Polis, verilen eşkal doğrultusunda çalışma başlatırken, Mobese ve çevredeki işyerlerinin güvenlik kamera kayıtlarını da incelemeye aldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor. - Konya

Kaynak: DHA
Konya'da 3 yaşındaki kızını öldüren anne psikiyatri hastanesine sevk edildi Konya'da 3 yaşındaki kızını öldüren anne psikiyatri hastanesine sevk edildi Depremzede aileler için gönüllü kurye oldular Depremzede aileler için gönüllü kurye oldular Konya'da 3 yaşındaki kızını öldüren anne psikiyatri hastanesine sevk edildi Konya'da 3 yaşındaki kızını öldüren anne psikiyatri hastanesine sevk edildi

Son Dakika Güncel 'Yan Bakma' Kavgasında 2 Üniversiteli Bıçaklandı - Son Dakika


Advertisement