Son Dakika Haberleri: Yanan Evine Parasını Almak İçin Girdi

Yanan Evine Parasını Almak İçin Girdi

5 yıl önce

Karaman’da evinde yangın çıkan vatandaş, itfaiye erleri ile birlikte yoğun dumanın olduğu evine girerek önce parasını sonra da mushafları yangından kurtardı.

Yanan Evine Parasını Almak İçin Girdi, System.String[]
Karaman'da evinde yangın çıkan vatandaş, itfaiye erleri ile birlikte yoğun dumanın olduğu evine girerek önce parasını sonra da mushafları yangından kurtardı.

Edinilen bilgiye göre yangın, akşam saatlerinde Gazidükkan Mahallesi Şehit Ahmet Taşer Caddesi üzerinde bulunan 2 katlı kerpiç evin birinci katında çıktı. Evden dumanların yükseldiğini gören mahalle sakinleri durumu hemen itfaiye ve polise bildirdi. Eve gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ederken, polis ekipleri de caddeyi trafiğe kapattı. İtfaiye erlerinin yangına müdahale ettiği sırada eve gelen ev sahibi inşaat işçisi Mevlüt Kılıç, itfaiye erleri ile birlikte evine girerek sakladığı 450 lira ile mushafları kurtararak dışarı çıktı. Yangını söndürmeye çalışan bir vatandaş ise elinden yaralandı. Yaralı vatandaşa olay yerine gelen sağlık ekibi müdahale etti. Yangın itfaiyenin yarım saatlik çalışması sonucu kontrol altına alınarak söndürdü. Yangının elektrik prizinden dolayı çıkmış olabileceği ihtimali üzerinde durulurken, evin içindeki eşyalar yanarak kullanılamaz hale geldi.

Yangınla ilgili soruşturma başlatıldı. - KARAMAN
Haber Yayın Tarihi: 17.09.2014 06:52 Kaynak: İHAUşak'ta 'Amerikan rüyası'nın sembolü 1 milyon dolarlık banknot ele geçirildi Ameliyat sırasında hayatını kaybetti! Mide bulandıran olay otopside ortaya çıktı Aleyna Tilki Bodrum'da sevgilisiyle samimi bir şekilde görüntülendi