Yanlışlıkla tahliye edildi, tahliye edildikten sonra 11 kişiye tecavüz etti - Son Dakika

Yanlışlıkla tahliye edildi, tahliye edildikten sonra 11 kişiye tecavüz etti

10.12.2019 11:40

İngiltere'de infaz sisteminde meydana gelen bir karışıklık nedeniyle hırsızlık suçundan hüküm giydiği cezaevinden yanlışlıkla tahliye edilen adam, çıktıktan sonra 11 kadın ve çocuğa tecavüz ettiği gerekçesiyle müebbet hapis ile cezalandırıldı.

İngiltere'de hırsızlık suçundan hüküm giyen McCann adlı bir adam, infaz sisteminde yapılan bir hata nedeniyle Şubat ayında yanlışlıkla tahliye edildi.

11 KİŞİYE TECAVÜZ ETTİ

Cezaevinden çıktıktan sonra ilk cinsel saldırısını Nisan ayında Watford'da gerçekleştiren alkol ve uyuşturucu bağımlısı adam, bundan sonraki iki hafta içerisinde de Londra, Manchester ve Cheshire kentlerinde yaşları 11 ile 71 arasında değişen 11 kadın veya çocuğu silah zoruyla kaçırıp, defalarca cinsel saldırıda bulundu.

Daha sonra yakalanan McCann, yapılan yargılamanın ardından Cuma günkü duruşmada silahla alıkoyma, cinsel istismar ve tecavüz suçlarından suçlu bulundu ve müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

Yanlışlıkla tahliye edildi, tahliye edildikten sonra 11 kişiye tecavüz etti

Son Dakika Dünya Yanlışlıkla tahliye edildi, tahliye edildikten sonra 11 kişiye tecavüz etti - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (28)
  • MAĞDUR: BU ÇAĞDAŞLIK ADI ALTINDA ÇIKARILAN MÜEBBET HAPİS CEZASINA EYVALLAH EDEN İNSANLAR UTANSIN ULAN KABİLE KANUNU İLE YÖNETİLSEK DAHA GÜVENDE VE NAMUSLU YAŞAR İNSANLAR AMA İŞTE İNSANLAR O KADAR CAHİLLEŞTİKİ HAKKINI DAHİ ARAYAMIYOR..OKUMUŞ CAHİL SÜRÜSÜ.. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Uyku sorununun koronavirüs kapma riskini yüzde 250 artırdığı ortaya çıktı Ağabey, tartıştığı kardeşini bıçaklayarak öldürdü Havai fişek patlaması sonucu yaralanan G.Saraylı Elabdellaoui, mayıs ayına kadar hastanede kalacak Siyaset sosyoloğu Prof. Dr. Nur Vergin evinde ölü bulundu Neslihan Atagül, Sefirin Kızı dizisinden ayrıldı Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'den ayrılacak futbolcuların ismini tek tek verdi Oyuncu Zehra Yılmaz, kar pozuyla takipçilerini mest etti Felç geçiren oyuncu Sabina Toziya, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrıldı