Son Dakika Haberleri: Yarsuvat Adaylık Taleplerini Geri Çevirdi

Yarsuvat Adaylık Taleplerini Geri Çevirdi

2 yıl önce

Dursun Özbek'e muhalif kesimin etrafında birleştiği Duygun Yarsuvat, olağanüstü genel kurulda başkanlığa aday olmaya sıcak bakmıyor.

Yarsuvat Adaylık Taleplerini Geri Çevirdi, System.String[]
'da 20 Ocak'ta yapılacak olağanüstü seçimli genel kurul öncesi hareketli saatler yaşanmaya devam ediyor. Başkan adaylarının listelerinin bildirilmesine kısa bir süre kala, eski başkanlardan Duygun Yarsuvat son kararını verdi.

Özellikle mevcut başkan Dursun Özbek'e muhalif kesim, Duygun Yarsuvat'ın etrafında toplanıp bir liste oluşturmak istiyordu. Ancak yapılan baskılara rağmen Yarsuvat, başkan adaylığını kabul etmedi. Kongre üyeleri Yarsuvat'a seçimin Mayıs'a kadar geçerli olması gerektiğini iletse de Yarsuvat teklifleri reddetti.

Öte yandan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek yeni yönetim kurulu listesini belirlemeye başladı. Yoğun bir toplantı sürecinin ardından Özbek'in listesinde mevcut yönetimden Cengiz Özyalçın, Can Topsakal, Tarık Taşar ve Eşref Alaçayır'ın yer almayacağı belirtilirken; Nasuhi Sezgin, İsmail Sarıkaya ve Ural Aküzüm'ün yeni listeye dahil olabileceği gelen haberler arasında. Ayrıca Refik Arkan ve Emir Sarıgül gibi daha önce Galatasaray yönetiminde yer almış isimlerle listenin yenilenmesi bekleniyor.

Başkan Dursun Özbek, yapacağı görüşmelerden sonra listeye son şeklini verip kısa sürede yeni yönetim kurulu adaylarını açıklayacak.

Aynı başlıktaKaynak: EuroSport.com

Haber Yayın Tarihi: 28.12.2017 02:47 

YORUMLAR


Eski muhtar ile karısı tüm köye ibret oldu! Onların hikayesinden korkan karı-kocalar kavga etmiyor 15 Temmuz'da köprünün üstündeki askerin kafasını kestiğini iddia etti Ekrem İmamoğlu bir ilke imza attı! İBB Genel Sekreter Yardımcılığına Yeşim Meltem Şişli atandı