Yataş İran'daki 8. Mağazasını Tebriz'de Açtı - Son Dakika

Yataş İran'daki 8. Mağazasını Tebriz'de Açtı

Yataş İran\'daki 8. Mağazasını Tebriz\'de Açtı
Son Güncelleme: 01.02.2018 15:46

Global bir marka olma hedefiyle hızla büyüyen ve satış kanallarını yaygınlaştıran Yataş Grup, İran'daki 8. mağazasını Enza Home markasıyla Tebriz'de açtı.

Şehrin en işlek anayolunda hizmet verecek 4 katlı 3 bin metrekarelik mağazanın açılışına Yataş Grup Genel Müdürü Nevzat Yıldız'ın yanı sıra Tebriz Başkonsolosu Çağlar Fahri Çakıralp, ve Tebriz Ticaret Ataşesi Yavuz Selim Özden de katıldı. Yataş Grup Genel Müdürü Nevzat Yıldız, İran'ın uzun süredir yatırım yaptıkları ve güvendikleri bir ülke olduğuna dikkat çekerek ortak kültür ve zevklerimizin ev dekorasyonuna da yansıdığını söyledi.

Yurtiçi ve yurtdışındaki mağaza yatırımları ile yatak, ev tekstili ve mobilya sektöründe müşterilerini kalite ile buluşturan Yataş Grup, İran'daki 8. mağazasını Enza Home markasıyla Tebriz'de açtı. Tebriz'in ilk Enza Home mağazası, kentin merkezinde ve en işlek anayolu üzerinde 4 kattan oluşan 3 bin metrekarelik bir alanda hizmet verecek. Mağazanın açılış töreninde Yataş Grup Genel Müdürü Nevzat Yıldız, Yataş Grup Uluslararası Satış Direktörü Mutlu Meşelik, Türkiye'nin Tebriz Başkonsolosu Çağlar Fahri Çakıralp ve Tebriz Ticaret Ataşesi Yavuz Selim Özden de hazır bulundu.

Açılışını yaptıkları Enza Home mağazası ile İran'daki mağazalarını 8'e, dünyadaki mağaza sayılarını ise 56'ya çıkardıklarını söyleyen Yataş Grup Genel Müdürü Nevzat Yıldız, "Yataş Grup olarak bu yıl 42. yılımızı kutluyoruz. Türkiye'de mobilya sektöründeki en büyük ikinci grubuz aynı zamanda İran'da da mobilya sektöründe en çok bilinen ilk 3 marka arasında yer alıyoruz. Bugün Yataş Grup olarak 31 ülkede 50'i aşkın mağazamızla büyümeye devam ederek dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. İran'da da en büyük marka olmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. " dedi.

YATAŞ'TAN YURTDIŞI ATAĞI!

Turquality Marka Destek Programı kapsamına alınan Yataş Grup, yurtdışında da büyümesini sürdürüyor. 24 saat ışıkları hiç sönmeyen global bir marka olmak için kolları sıvayan ve yatırımlarına hız veren şirket, bu yıl yurtdışındaki mağaza sayısını 100' çıkarmayı hedefliyor.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Yataş İran'daki 8. Mağazasını Tebriz'de Açtı - Son Dakika


Advertisement