Son Dakika Haberleri: Yazar Metin Hara'nın Kitaplarından Kazandığı Dudak Uçuklatan Miktar Ortaya Çıktı

Yazar Metin Hara'nın Kitaplarından Kazandığı Dudak Uçuklatan Miktar Ortaya Çıktı

5 gün önce

Adriana Lima'yla aşk yaşamaya başlayan yazar Metin Hara, çıkardığı iki kitaptan şimdiye kadar toplamda 6 milyon 880 bin lira civarında para kazandı.

Brezilyalı model  Adriana Lima ile birlikteliği gündeme oturan  Metin Hara'nın kitaplarından kazandığı para ortaya çıktı. Hara'nın kitapları bugüne kadar 260 bin civarında satıldı. Elde edilen gelir ise üst düzeydeydi.

200 BİN SATILDI

Metin Hara, 'Aşkın İstilası' serisiyle iki kitap çıkardı. Kitap bugüne kadar ortalama en az 200 bin civarı satıldı. 26 liradan satışa çıkan kitabın toplam geliri 5 milyon 200 bin lira civarında.  Sözcü'den Sercan  Meriç'in haberine göre aynı serinin ikinci kitabı 'Dem' ise Ekim 2016'da raflardaki yerini aldı.

TOPLAMDA 6 MİLYON 800 BİN LİRA KAZANDILAR

60 baskı yapan kitap, bugüne kadar 60 bin sattı. 28 liradan satışa sunulan kitaptan elde edilen gelir de ortalama bir milyon 680 bin lira civarında. 260 bin satılan iki kitaptan edilen ortalama gelir ise toplamda 6 milyon 880 bin lira civarında.


Amerika'ya Dönen Adriana Lima, Metin Hara'nın Kolyesini Çıkardı Adriana Lima ile Lüks Yatlara Binen Metin Hara, Halkla Vapura Binmeye Başladı
Deniz Akkaya: 10 Yıl Cinsel İlişki Yaşamasam da Olur Ebru Şallı'nın Eski Eşi Harun Tan'dan Uyarı Geldi: 2 Çocuk Annesi Olduğunu Unutma