Yazarlar, "Kitap Hediye Günü"Nde Okurlarıyla Buluşacak - Son Dakika

Yazarlar, "Kitap Hediye Günü"Nde Okurlarıyla Buluşacak

08.04.2017 15:49
Yazarlar, "Kitap Hediye Günü"Nde Okurlarıyla Buluşacak

Bu yıl ikincisi düzenlenen "Kitap Hediye Günü" kapsamında, sevilen yazarlar okurlarıyla buluşacak.

Bu yıl ikincisi düzenlenen "Kitap Hediye Günü" kapsamında, sevilen yazarlar okurlarıyla buluşacak.

Kitap okumayı sevdirmek, yaygınlaştırmak ve insanların birbirlerine kitap hediye etme alışkanlığı edinmesi amacıyla Herkese Kitap Vakfı tarafından hayata geçirilen etkinlik bu yıl 9 Nisan'da gerçekleştirilecek.

Türkiye Yayıncılar Birliği ile D&R mağazalarının destek verdiği ve "Benden Sana" sloganıyla düzenlenen etkinlik kapsamında, yazar Ahmet Ümit yarın 15.00'te Marmara Forum'daki D&R'da, T. Y. Mazer ve Can Yaman ise 16.00'da Zorlu Center AVM'deki D&R'da kitapseverler için imza gününe katılacak.

Mağazada, imza etkinliklerinin yanı sıra nisan ayının sonuna kadar seçili kitaplarda özel indirimler uygulanacağı bildirildi.

TBMM Başkanvekili Adan, 'Kahramanmaraş Tanıtım Günleri'nde konuştu TBMM Başkanvekili Adan, 'Kahramanmaraş Tanıtım Günleri'nde konuştu Geleceğin 'kitap kurtları' bebek kütüphanelerinde buluşuyor (1) Geleceğin 'kitap kurtları' bebek kütüphanelerinde buluşuyor (1) Bilecik'te çocuklara 'Yaz Bilim Kampı' hediyesi Bilecik'te çocuklara 'Yaz Bilim Kampı' hediyesi
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Yazarlar, 'Kitap Hediye Günü'Nde Okurlarıyla Buluşacak - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement