Yelken Federasyonu Başkanı Akdurak, Bursa'da ziyaretlerde bulundu - Son Dakika

Yelken Federasyonu Başkanı Akdurak, Bursa'da ziyaretlerde bulundu

11.08.2020 10:55
Yelken Federasyonu Başkanı Akdurak, Bursa'da ziyaretlerde bulundu, System.String[]

Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak, Bursa'da çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak, Bursa'da çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Federasyondan yapılan açıklamada, Akdurak'ın, Bursa Valisi Yakup Canbolat, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa Gençlik ve Spor İl Müdürü Salih Başparmak ve Bursa Büyükşehir Belediyespor Başkanı Gökhan Dinçer'i makamlarında ziyaret ederek kulüplerin yapısı, mevcut sorunlarının giderilmesi ve kentte yelkenin geliştirilmesine yönelik görüş alışverişinde bulunduğu ifade edildi.

Açıklamada Akdurak'ın, Gemlik Yelken Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Serdar Özkaleli ile il temsilcisi ve kulüp başkanlarıyla da bir araya geldiği, toplantıda pandemi sürecindeki çalışmalar, yelkenin gelişimi ve kulüplerin sportif faaliyet planlarının görüşüldüğü de aktarıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Spor Yelken Federasyonu Başkanı Akdurak, Bursa'da ziyaretlerde bulundu - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

TFF Başkanı Nihat Özdemir: BeIN Sports ile anlaşma imzalayacağız Son Dakika! AK Parti'den "İYİ Parti ile gizli görüşme yapılıyor" iddiasına yalanlama: Tamamen uydurma Ağır hasarlı Torbalı belediye binasında deprem anı Her şeyini bırakıp Azerbaycan'a giden Doğuş'un eşinin zafer sevinci: Doğduğum topraklara gideceğim Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan kabine değişikliği tartışmalarına noktayı koydu: Tamamen masa başında uydurulan haberler Oyuncu Nilüfer Aydan'ın "cumhurbaşkanına hakaretten" hapsi isteniyor Cumhurbaşkanı Erdoğan: Berat Albayrak'a şahsım ve milletim adına teşekkür ediyorum Kadınlara bakarak kendini tatmin etti, otobüs bir anda karıştı! O anlar kamerada