Son Dakika Haberleri: CHP'li Başkan Selehattin Ekicioğlu, Belediyenin Borçlarını Binaya Astırdı

CHP'li Başkan Selehattin Ekicioğlu, Belediyenin Borçlarını Binaya Astırdı

2 ay önce

Kırşehir'de seçimleri kazanarak belediye başkanı olan Millet İttifakı adayı CHP'li Selehattin Ekicioğlu, belediyenin borçlarını belediye binasına astırdı.

Mahalli İdareler Genel Seçimleri'ni kazanarak göreve başlayan Kırşehir Belediye Başkanı Selehattin Ekicioğlu, AK Partili yönetimden kalan borç durumunu gösteren çizelgeyi afiş yaptırarak belediye hizmet binasına astırdı.

BELEDİYENİN 462 MİLYON LİRA BORCU VAR

Sosyal medya hesapları üzerinden de paylaşılan borç listesine göre; Kırşehir Belediyesinin 462 milyon 70 bin lira 64 lira 25 kuruş borcu olduğu belirtildi.

ŞEFFAF BELEDİYECİLİK ANLAYIŞIYLA HALKIN BİLGİLENDİRİLDİĞİ SÖYLENDİ

Belediye kaynakları, şeffaf belediyecilik anlayışı ile pankartın asıldığını ve halka bilgilendirme yapıldığını söyledi. Belediye binasının yanı sıra reklam panolarında da Kırşehir Belediyesinin borçları paylaşıldı.

CHP'li Başkan Selehattin Ekicioğlu, Belediyenin Borçlarını Binaya Astırdı
Haber Yayın Tarihi : 19.04.2019 01:53 Kaynak: İHAEkrem İmamoğlu'nun Gazeteciyle Yaşadığı Tartışmanın Gizlice Kaydedildiği Ortaya Çıktı Karadenizli Kardeşler "Yürüyen Serender" Yaptı Belediye Meclisi, Tunceli Belediyesinin Tabelasını "Dersim" Olarak Değiştirme Kararı Aldı