Yerel Seçime Doğru - Son Dakika

Yerel Seçime Doğru

12 ay önce

AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Burhanettin Uysal, seçim çalışmalarına devam ediyor.

Yerel Seçime Doğru, System.String[]

AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Burhanettin Uysal, seçim çalışmalarına devam ediyor.


Bu kapsamda Aydınlıkevler Gençlik spor Kulübü'nde genç futbolcularla bir araya gelen Uysal, "31 Mart Yerel Seçimleri'nin ardından, Karabük Belediye Başkanı olarak imkanlar doğrultusunda amatör spor kulüplerimize destek vereceğiz." dedi.


Kulüp başkanı Cemal Kelleci'ye ve yönetimine teşekkür eden Uysal, "Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak için kurulmuş olan Aydınlıkevler Gençlik Spor Kulübü'ne başarılar diliyorum. Yöneticilerimize de bu duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür ederim. Bizler de inşallah 31 Mart seçimlerinin ardından Karabük Belediye Başkanı olarak imkanlarımız doğrultusunda amatör kulüplerimize elimizden gelen desteği sağlayacağız. Spor demek sağlık demektir. Gençlerimizi spora yönlendirecek her türlü çalışmanın içerisinde olacağız. Çünkü gençlerimiz ülkemizin ve memleketimizin geleceği, bizlerin göz bebekleridir." diye konuştu.

Haber Yayın Tarihi: 12.02.2019 09:15 Kaynak: AASon Dakika

Nakşibendi şeyhinin ailesi, arazi anlaşmazlığı nedeniyle cinayetin işlendiğini söyledi
Bir düğüne katılan oyuncu Bige Önal, rüzgarın esmesiyle frikik verdi Kardeşinin karısıyla birlikte olan adamın mahkemedeki ifadesi kan dondurdu

Son Dakika Haberleri