"Yeşilin Gölgesine Mavinin Ötesine Yolculuk" projesi - Son Dakika

"Yeşilin Gölgesine Mavinin Ötesine Yolculuk" projesi

28.09.2019 13:11

Ordu'nun Ünye ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (ÜTSO) tarafından hazırlanan ve Ticaret Bakanlığı tarafından kabul edilen "Yeşilin Gölgesine Mavinin Ötesine Yolculuk" adlı projenin saha çalışmaları başlıyor.

Ordu'nun Ünye ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (ÜTSO) tarafından hazırlanan ve Ticaret Bakanlığı tarafından kabul edilen "Yeşilin Gölgesine Mavinin Ötesine Yolculuk" adlı projenin saha çalışmaları başlıyor. 30 Eylül 2019 Pazartesi günü start alacak olan projenin detaylarını ÜTSO Başkanı İrfan Akar ve yönetimi Kaymakam Ümit Hüseyin Güney ile paylaştı.

Saha çalışmaları öncesi Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney'i makamında ziyaret eden, ÜTSO Başkanı İrfan Akar, Meclis Başkanı Tuncay Sağlam, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Kılıç, Genel Sekreter Aydın Ekmekçi ve Projenin Koordinatörü Cem Helvacı Kaymakam Güney'e bilgilendirmede bulundu.

Çalışma hakkında bilgi veren Başkan Akar, "Projemizde 27 katılımcı bulunuyor. Tabii, bunun yanı sıra 3 yıl sürmesi planlanıyor. Bu projemizin maliyeti ise 3 milyon euro ve yüzde 75'i hibeli olacak şekildedir. 30 Eylül Pazartesi'den itibaren projemize başlayacağız. Öncelikli olarak projemiz konusunda istişarelerde bulunmak amacıyla şu an ön görüşmelerimizi gerçekleştiriyoruz" dedi. - ORDU

 Yeşilin Gölgesine Mavinin Ötesine Yolculuk projesi
 Yeşilin Gölgesine Mavinin Ötesine Yolculuk projesi
 Yeşilin Gölgesine Mavinin Ötesine Yolculuk projesi

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel 'Yeşilin Gölgesine Mavinin Ötesine Yolculuk' projesi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'tan Meral Akşener için dikkat çeken sözler Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'tan Meral Akşener için dikkat çeken sözler Gören dönüp bir daha bakıyor! 3 ayaklı olarak dünyaya geldi Gören dönüp bir daha bakıyor! 3 ayaklı olarak dünyaya geldi Milli formayı söke söke aldı! Benzema yıllar sonra ülkesi için ter dökecek Milli formayı söke söke aldı! Benzema yıllar sonra ülkesi için ter dökecek Belirtisiz korona geçirdiğini düşünenlerle ilgili yeni araştırma! Anlaması çok basit Belirtisiz korona geçirdiğini düşünenlerle ilgili yeni araştırma! Anlaması çok basit Aynı aileden 4 kişi, bir ay içinde koronavirüs nedeniyle öldü Aynı aileden 4 kişi, bir ay içinde koronavirüs nedeniyle öldü Ziraat Türkiye Kupası final maçında Antalyaspor'u 2-0 yenen Beşiktaş şampiyon oldu Ziraat Türkiye Kupası final maçında Antalyaspor'u 2-0 yenen Beşiktaş şampiyon oldu Son Dakika: 40 yaş üzerindeki tüm branş öğretmenler aşılanmaya başlıyor Son Dakika: 40 yaş üzerindeki tüm branş öğretmenler aşılanmaya başlıyor Araç ve konut dolandırıcılığına fırsat verilmeyecek: Tüzel bilirkişi uygulamasına geçiliyor! Araç ve konut dolandırıcılığına fırsat verilmeyecek: Tüzel bilirkişi uygulamasına geçiliyor!
Advertisement