Yıldız Tilbe canlı yayını ve konseri ile moral olacak - Son Dakika

Yıldız Tilbe canlı yayını ve konseri ile moral olacak

20.04.2020 09:12
Yıldız Tilbe canlı yayını ve konseri ile moral olacak, System.String[]

Demirören Medya ve Poll Production iş birliğiyle izleyiciyle buluşan 'Evde Kal' konser ve canlı yayınının pazartesi akşamı konuğu Yıldız Tilbe olacak.

Demirören Medya ve Poll Production iş birliğiyle izleyiciyle buluşan 'Evde Kal' konser ve canlı yayınının pazartesi akşamı konuğu Yıldız Tilbe olacak. Güçlü sesi ve yorumuyla ünlü sanatçı, hem canlı yayında hem de sonrasında yayınlanacak konserinde hayranlarıyla buluşacak

Demirören Medya'nın '#EvdeKalMüzikleKal' konsepti, Poll Production sanatçılarının Youtube üzerinden konserlerinin yayınlanmasıyla devam ediyor. Türkiye'nin ünlü müzisyenleri, yazın verdikleri konserler ve canlı yayınlarla hayranlarının evlerine geliyor. 20 Nisan Pazartesi akşamda Türkiye, Yıldız Tilbe ile buluşacak. Harbiye Açıkhava konserinin yayınlanmasından önce de Tilbe, aynı Youtube adresinde canlı yayında olacak. Yıldız Tilbe'nin 'Delikanlım' 'Vazgeçtim, Çabuk Olalım Aşkım, Çat Kapı ve 'Anma Arkadaş' gibi en sevilen parçalarını seslendireceği konser ve yayın https://www.youtube.com/user/PollProductionWeb/featured adresinden izlenebilecek.

Yıldız Tilbe'nin ardından önümüzdeki günlerde Kibariye& Halil Sezai, Hakan Altun, Murat Dalkılıç, Merve Özbey& Fettah Can, Hande Yener, Hakan Altun& Cengiz Kurtoğlu, Deniz Seki& Rafet El Roman, konserleri ve canlı yayınları ile organizasyon devam edecek.


Yıldız Tilbe canlı yayını ve konseri ile moral olacak

- Kaynak: DHA

Son Dakika Magazin Yıldız Tilbe canlı yayını ve konseri ile moral olacak - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Güne düşüşle başlayan dolar 7,59'dan işlem görüyor Ermenistan Savunma Bakanı David Tonoyan görevinden istifa etti Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 456,5 liradan işlem görüyor Rus eşinden çocuklarını kaçıran baba, yakalanmasından sorumlu tuttuğu arkadaşını 6 yerinden vurdu Ameliyat sonrası narkozun etkisindeki genç kadın, belediye başkanının adını sayıkladı Alman polisi canlı yayını basarak doktoru tutukladı 1 Aralık'tan itibaren zorunlu olacak! Oto lastikçilerde kış lastiği mesaisi yaşanıyor Sahte çek ve senetle dolandırılan 30 besicinin ahırında, horoz ve tavuklar kaldı