Yıllar önce Türkiye'ye gelen Maradona, "Maraba Televole" ile program jeneriğine konu oldu - Son Dakika

Yıllar önce Türkiye'ye gelen Maradona, "Maraba Televole" ile program jeneriğine konu oldu

25.11.2020 20:50

90'lı yıllarda Türkiye'ye bir etkinlik dolayısıyla ziyarette bulunan dünya futbolunun efsane ismi Diego Armando Maradona, dönemin popüler futbol-magazin programı Televole'nin mikrofonlarına söylediği "Maraba Televole" sözüyle uzun süre programın jeneriğinde yer almıştı.

Kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden futbol efsanesi Diego Armando Maradona, 90'lı yıllarda bir futbol etkinliği için Türkiye'ye ziyarette bulundu.

Türk futbolseverlerin büyük sevgisini kazanan Maradona, o dönemin popüler futbol-magazin programı Televole'nin mikrofonlarına söylediği söz ile Türkiye'ye adeta damga vurmayı başarmıştı.

"MARABA TELEVOLE" İLE JENERİK OLDU

Dünya futbolunun efsane ismi, uzatılan mikrofona Türkçe olarak "Maraba Televole" demişti. Bu söz yıllar boyunca programın jenerik videosunda yer almıştı.

Yıllar önce Türkiye'ye gelen Maradona, Maraba Televole ile program jeneriğine konu oldu

Son Dakika Spor Yıllar önce Türkiye'ye gelen Maradona, 'Maraba Televole' ile program jeneriğine konu oldu - Son Dakika Spor


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Protesto sonrası yayıncı kuruluş atağa geçti! Fenerbahçe'den yanıt gecikmedi Sibel Can ve Hakan Altun, şov projesiyle seyircilerin karşısına çıkıyor İçişleri Bakanı Soylu: Polis Arama Kurtarma Birimi'ni cuma günü başlatıyoruz Fenerbahçe, Ankaragücü maçı esnasında yayıncı kuruluşu protesto etti Ani bir kararla ayrılan Hadise ve Kaan Yıldırım sürpriz bir şekilde barıştı Çukur dizisinde Yamaç'a hayatının dayağını atan maskeli dövüşçünün kimliği ifşa oldu Son Dakika: Türkiye'de 18 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 164 kişi vefat etti, 5 bin 862 yeni vaka tespit edildi Yürek burkan olay! Yardım istemek için geldiği muhtarlıkta kalp krizinden öldü