Yoğun bakımda tedavi gören Muhterem Nur'un hayati tehlikesi sürüyor - Son Dakika

Yoğun bakımda tedavi gören Muhterem Nur'un hayati tehlikesi sürüyor

26.02.2020 22:09

Bir haftayı aşkın süredir yoğun bakımda tedavi gören Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur'un hayati tehlikesi devam ediyor. Doktorlar yaptıkları testlerin ardından Muhterem Nur'un uyandırılma işlemini erteledi.

18 Şubat'ta rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan merhum sanatçı Müslüm Gürses'in eşi ve sinema oyuncusu Muhterem Nur'un yoğun bakım ünitesindeki tedavisi devam ediyor.

UYANDIRMA ERTELENDİ

Yüksek şekere bağlı çoklu organ yetmezliği teşhisi konulan ve tedavisi uyutularak yapılan Muhterem Nur'un önceki gün uyandırılması planlanıyordu. Doktorlar, hayati tehlikesi devam eden sanatçıya yaptıkları tetkik ve testlerin ardından uyandırma işlemini ertelemeye karar verdi.

DOKTORLAR ZİYARET TALEBİNİ REDDETTİ

Yeşilçam'ın usta isimleri Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit ve Filiz Akın, Muhterem Nur'u hastanede ziyaret etmek istedi. Ancak enfeksiyon riski nedeniyle sanatçılara ziyaret izni çıkmadı.

Yoğun bakımda tedavi gören Muhterem Nur'un hayati tehlikesi sürüyor

Son Dakika Magazin Yoğun bakımda tedavi gören Muhterem Nur'un hayati tehlikesi sürüyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

AK Partili Tuzla Belediyesi'nden grevdeki CHP'li belediyelere çöp göndermesi Genç kıza sevgili tuzağı! Kaçırdıktan sonra toplu tecavüz edip işkence yaptılar Suudi Arabistan, ABD'nin 'Kaşıkçı' raporunu reddetti Maske takmadığı için uyarılan kadın, iç çamaşırını kafasına taktı Hakan Taşıyan için acil çağrı! Sağlık durumu kötüye gidiyor Magazin gündemine bomba gibi düşen iddia: Songül Karlı kocamı elimden aldı Rıdvan Dilmen'den Beşiktaş'a övgü: Şampiyonluğun en büyük favorisi Yasadışı bahis oynatan şahıs "Beni almaya teçhizatları yetmez" dedi, polis canlı yayında yakaladı