Son Dakika Haberleri: Yör Group'tan İstanbul'a İki Yeni Proje

Yör Group'tan İstanbul'a İki Yeni Proje

5 ay önce

Yör Group, Yör Palas Acıbadem’den sonra yapmayı planladığı Yör Palas Çengelköy ve Yör Palas Kağıthane projelerinin inşaasına 2018 yılında başlamayı planlanıyor.

Yör Group'tan İstanbul'a İki Yeni Proje, System.String[]
Yör Group, Yör  Palas  Acıbadem'den sonra yapmayı planladığı Yör  Palas Çengelköy ve Yör  Palas  Kağıthane projelerinin inşaasına 2018 yılında başlamayı planlanıyor.

Yörsan ile tüm  Türkiye ve 25 ülkede faaliyet gösteren Yör Group, Yöryapı şirketiyle geçtiğimiz günlerde  Acıbadem'in akıllı ve lüks butik konut projesi Yör  Palas'ı satışa çıkarmıştı. Satışa çıkar çıkmaz ilgi görmeye başlayan projenin devamı Yör  Palas Çengelköy ve Yör  Palas  Kağıthane olarak önümüzdeki sene hayata geçmesi planlanıyor.  Yörsan'ın süt ve süt ürünleri sektöründe  Türkiye'nin ilk 3'ünde olduğunu söyleyen  Yörsan ve Yöryapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı  Teoman Yörük, Yöryapı'nın ilk projelerinden Yör  Palas'a gösterilen ilgiden memnun olduklarını belirtti.

Yörsan ve Yöryapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı  Teoman Yörük, "Bizler iş dünyasının temsilcileri olarak üzerimize düşen görevleri tam manasıyla yapmak için tüm enerjimizle çalışıyoruz. Yöryapı olarak bu yıl, yapacağımız yeni yatırımlara hız kesmeden devam etme kararı aldık. Ülkemize güvenimiz tam kim ne yaparsa yapsın  Türkiye büyümeye ve yatırımların adresi olmaya devam edecek" şeklinde konuştu.

"Yör  Palas Ekim'de teslim"

İstanbul  Acıbadem'de yapımı süren akıllı konut projesi Yör  Palas'taki daireleri Ekim ayında teslim etmeye başlayacağını açıklayan Yörük, "Projede 4+1 bahçe dubleks, 3+1 standart daire, 4+1 ve 4+2 çatı dubleksin bulunduğunu kaydeden Yörük, " Yörsan ile 53 yıldır insan sağlığına verdiği önemi Yöryapı ile yaşam mekanlarına aktarıyoruz. Evlerde uzun yıllar huzur ve güvenle yaşamanız için sağlamlıktan estetiğe her konuya ayrı özen gösteriyoruz. Tanıtıma özel yüzde 10 indirimin ve 24 ay vade farksız ödeme planının olduğu proje,  Acıbadem'de saray zarafeti sunacak" dedi.

Yoryapi.com.tr İçerik Editörü ve Kentsel  Dönüşüm Müdürü  Sedat Yıldız ise "Acıbadem'in en akıllı ve lüks konut projesi olma özelliğini taşıyan Yör  Palas'ta Akıllı ev teknolojisi en üst seviyede yer alarak, yaşam standardınızı yükseltiyor. Projede akıllı klozetler, akıllı klimalar, akıllı jeneratör, akıllı kapılar ve akıllı ev sistemi yer alıyor. Evinizde olmadığınız zamanlarda cep telefonu yada akıllı cihazlarla evinizin ısısını ayarlayabiliyor, klimaları kontrol edebiliyor, ısı, duman ve su dedektörlerini açıp kapatabiliyor ve bu sayede olası yangın yada su baskınının önüne geçmiş oluyorsunuz. Projemiz,  Avrasya Tüneli'ne 1 km, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 6 km, metro istasyonuna 2 dakika ve metrobüs durağına 15 dakika yakınlığı sayesinde ev sahiplerinin ulaşım sorunu azaltacak" şeklinde konuştu. - İSTANBUL

Ebru Şallı ve Evli Sevgilisi Uğur Akkuş Aynı Otelde Yakalandı 'Yemekteyiz' Yarışmasının Aykırı Yarışmacısı Serhan Efe Diskalifiye Edildi
'Gelin Evi' Programında Ev Sahibi Gelinin Düğün Görüntüleri Konuklarını Şoke Etti