Yöryapı Altındere Apartmanı Projesi - Son Dakika

Yöryapı Altındere Apartmanı Projesi

17.12.2016 00:33

Yöryapı Kentsel Dönüşüm Müdürü Sedat Yıldız, Yöryapı Altındere Apartman Projesi'ne ilişkin Wise TV'ye açıklamalarda bulundu.

Yöryapı Kentsel Dönüşüm Müdürü Sedat Yıldız, 'ne ilişkin Wise TV'ye açıklamalarda bulundu.

Yöryapı Altındere Apartman Projesi'ne ilişkin detaylı bilgiler veren Yıldız, "Erenköy mahallesinde Şemsettin Günaltay caddesinin paralelindeki çoban yıldızı sokakta yer alıyor. Altındere Apartman Projesi iki bloktan oluşmakta ve 1383 m2 arsa alanına 420 m2'lik bahçe alanıyla 3578 m2 inşaat alanı yer almaktadır. Burası toplu taşıma, Bağdat caddesi, hastane, özel okullar ve üniversitelere de yürüme mesafesinde. 2 adet 2+1, 34 adet 3+1, 2 adet 4+1 dubleks daire ile toplamda 38 daireli bir projedir" dedi.

Facebook: https://www.facebook.com/yoryapi

Twitter: https://twitter.com/yoryapi

Instagram: https://www.instagram.com/yoryapi/

Pinterest: https://tr.pinterest.com/taximpro/y%C3%B6r-group/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/y%C3%B6r-yap%C4%B1

Yöryapı Altındere Apartmanı Projesi

Kaynak: Wise.tv

Son Dakika Ekonomi Yöryapı Altındere Apartmanı Projesi - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'da yerli aşı müjdesi: 44 gönüllüye uygulandı, ciddi bir yan etki görülmedi Tartıştığı üvey babasını öldüren 15 yaşındaki çocuğun ifadesi ortaya çıktı: Canıma tak etmişti Galatasaray gole çok yaklaştı! Kaleci Lung, yıldız futbolcuya geçit vermedi İYİ Parti'de istifa depremi! 5 isim partiyi bombalayarak görevlerini bıraktı Ermenistan'dan yana tavır sergileyen Macron'dan tarihi Karabağ itirafı: Azerbaycan toprağıdır Ünlü sanatçı İsmail Türüt, Dağlık Karabağ'a özel şarkı besteledi Tramvay durağına izinsiz giren genç, kendisini uyaran güvenlik görevlisini bıçakladı! O anlar kamerada Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Fikirtepe talimatı: Kentsel dönüşümü TOKİ ve Emlak Konut yapacak