Youtube'dan Müzik Ödülleri! - Son Dakika

Youtube'dan Müzik Ödülleri!

03.10.2013 00:29
Youtube'dan Müzik Ödülleri!, System.String[]

Popüler video paylaşım sitesi YouTube kendi müzik ödüllerini duyurdu.

YouTube, gelecek ay tarihinde ilk kez düzenleyeceği bir etkinliğe imza atacak. New York’ta 3 Kasım’da düzenlenecek YouTube Video Müzik Ödülleri’nin ilkinde, amatör sanatçılar sahneye çıkacak ve çeşitli dallarda ödül alacaklar.

Aktör Jason Schwartzman’ın sunacağı Lady Gaga, Eminem ve Arcade Fire gibi sanatçıların yer alacağı ödül töreni, YouTube ve Google’dan canlı yayınlanacak.90 dakika sürecek ödül töreni için 6 kategoride belirlenen adaylar 17 Ekim tarihinde açıklanacak ve YouTube kullanıcılarının oylarına sunulacak.

Performanslara ev sahipliği yapacak bazı şehirler ise Seul, Moskova, Londra ve Rio de Janerio olarak belirlenmiş durumda.

YouTube Müzik Ödülleri hakkında açıklamalarda bulunan şirket sözcüsü Chelsea Maughan, müziğin YouTube’un çok büyük bir parçası olduğunu ve dünya çapında müzik fanları için YouTube’un git gide daha önemli hale geldiğini söyledi.

Youtube'dan Müzik Ödülleri!

- Kaynak: Star

Son Dakika Teknoloji Youtube'dan Müzik Ödülleri! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Galatasaray'ın Aralık ayındaki olağanüstü genel kurulu, koronavirüs nedeniyle yapılamayacak Korona aşısı geliştirmişlerdi! Putin'in aşı olup olmadığına Kremlin'den ilginç yanıt: Şu an imkansız Sokak ortasında lüks cipte infaz: 2 kişi yaşamını yitirdi Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çifti ikinci bebeklerinin müjdesini verdi Eşi, kayınvalidesi ve görümcesi koronadan vefat eden kadın, karnındaki bebeği de üzüntüden kaybetti Erdoğan'dan Arınç'a bir tepki daha: Türkiye'de hiçbir şey yapılmamış gibi konuşmalarını kabul edemeyiz Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan yerli korona aşısı için tarih verdi: Nisan ayında uygulama seviyesine getirmeyi planlıyoruz Reuters: Erdoğan, döviz rezervleri eriyince Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal'ı görevden aldı