Yusuf Güney Carrefour Haramidere AVM'ye Geliyor - Son Dakika

Yusuf Güney Carrefour Haramidere AVM'ye Geliyor

17.10.2012 14:17
Yusuf Güney Carrefour Haramidere AVM'ye Geliyor, System.String[]

Carrefour Haramidere Alışveriş Merkezi, 21 Ekim Pazar günü Türk pop müziğinin sevilen sanatçısı Yusuf Güney'i ağırlayacak.

Carrefour Haramidere Alışveriş Merkezi, 21 Ekim Pazar günü saat 16:00'da genç kızların sevgilisi, Türk pop müziğinin sevilen sanatçısı Yusuf Güney'i ağırlayacak.

Carrefour Haramidere AVM'de hayranlarıyla buluşup imza etkinliğine katılacak olan sanatçı, dillerden düşmeyen şarkılarından bir seçkiyi de sevenleri için seslendirecek.

Dört yıl önce Türk pop müziği sanatçısı Rafet El Roman'ın Londra konserinde sanatçı ile tanışarak müzik dünyasına ilk adımını atan Yusuf Güney, beste çalışmalarını hızlandırdı. 2008 yılında ilk bestesi "Aşk-ı Virane", Rafet El Roman'ın 2008 tarihli albümü "Bir Roman Gibi"de yer aldı. Rafet El Roman ile bu şarkıda bir düete imza atan sanatçı, bu parçaya çekilen video klipte de sanatçıya eşlik etti. Billboard Türkçe Top 20 Listesi'nde tam 17 hafta bir numarada kalan şarkı 2009 yılında düzenlenen geleneksel Kral TV Video Müzik Ödülleri'nde de "Yılın Şarkısı" seçildi.

Sanatçının Rafet El Roman'ın prodüktörlüğünde 2009 yılında çıkardığı "Bir Sevda Masalı" albümünün ilk video klibi, sözü ve müziği Rafet El Roman imzasını taşıyan "Heder Oldum" şarkısına çekildi. Bu şarkı Billboard Türkçe Top 20 Listesi'nde iki numaraya yükselirken Avrupa Radyo Listesi'nde 99 numarada yer aldı. Yusuf Güney, 2010 yılında çıkardığı "Aşka İnat" albümünden sonra bu kez de yeni çıkardığı "Kader Rüzgarı Maxi Single" ile hayranlarıyla buluştu.

Yusuf Güney Carrefour Haramidere AVM'ye Geliyor

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Yusuf Güney Carrefour Haramidere AVM'ye Geliyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kız arkadaşını bıçaklayıp sosyal medyadan paylaştı: Ben gururluyum, yapmayın etmeyin dedim bıçakladım BB Erzurumspor'da Mehmet Özdilek ile yollar ayrıldı Sağlık Bakanlığı, koronavirüs ve grip arasındaki farkları gösteren bir görsel paylaştı Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye maç sonu üç gönderme birden Senegalli eski milli futbolcu Papa Bouba Diop hayatını kaybetti Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Züleyha'sı Hilal Altınbilek'in paylaşımı, aşkını ortaya çıkardı 17 yaşındaki genç kız, evinde başından vurulmuş halde ailesi tarafından ölü bulundu Hezimete uğrayan Paşinyan'dan tarihi itiraf: Azerbaycan'la savaşacak gücümüz kalmadı