Yüzlerce komando sınıra dualarla uğurlandı: Allah ayağınızı taşa değdirmesin - Son Dakika

Yüzlerce komando sınıra dualarla uğurlandı: Allah ayağınızı taşa değdirmesin

1 ay önce

İblid'de 33 askerimizin şehit olduğu kalleş saldırı sonrası sınır karakollarına komando birlikleri destek olarak gönderiliyor. Takviye sırasında yaşlı bir kadının "Allah sizin ayağınıza taş değdirmesin" diyerek askerleri uğurlaması dikkat çekti.

Suriye'nin İdlib kentinde rejimin saldırısında şehit olan 33 askerin ardından sınır karakollarına takviyeler sürüyor. Hatay'ın Kırıkhan ilçesine çeşitli birliklerden yüzlerce komando geldi.

Hatay'daki sınır karakollarına komando birlikleri destek olarak gönderiliyor. Türkiye'deki çeşitli birliklerden getirilen yüzlerce komando Hatay'ın Kırıkhan ilçesine geldi.

"ALLAH AYAĞINIZI TAŞA DEĞDİRMESİN"

Yoğun güvenlik önlemleri altında gelen komandolara vatandaşlar sevgi gösterisinde bulundu. Bir yaşlı kadının, "Allah sizin ayağınıza taş değdirmesin" diyerek askerleri selamlaması dikkat çekti.

Zırhlı araçlara binen komandolar, daha sonra Hatay'ın Kırıkhan ilçesinden geçerek sınır birliklerine gitti.

Komando birliklerinin uğurlanmasından kareler;

Yüzlerce komando sınıra dualarla uğurlandı: Allah ayağınızı taşa değdirmesinSon Dakika

Orta yaşlıların koronavirüsten etkilenme oranında artış gözlendi
Meral Akşener, 6 aylık emekli maaşını İstanbul ve Ankara'da büyükşehir belediyelerinin kampanyalarına bağışladı Mustafa Ceceli, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı kampanyaya 50 bin TL bağışlayarak destek oldu