Son Dakika Haberleri: Zuhal Topal'ın yarışmacıya "Senin mevlidine geleceğim" demesi tepki çekti

Zuhal Topal'ın yarışmacıya "Senin mevlidine geleceğim" demesi tepki çekti

27 gün önce

Zuhal Topal'ın sunuculuğunu yaptığı yemek programında 50 yaşındaki yarışmacıya "Senin 40 mevlidine de geleceğim hiç merak etme" dedi. Topal'ın gafı soğuk rüzgarlar estirince "Şaka yaptım" diye ortamdaki havayı değiştirmeye çalıştı.

Zuhal Topal'la Sofrada programı yeni sezonun ilk yarışmacıları ile olaylı başladı. Uzun bir tatil sonrası yeniden ekranlarda boy gösteren Zuhal Topal'ın gafı ise programa damga vurdu.

ZUHAL GAFI HERKESİ ŞAŞIRTTI

Kıbrıs'ta yaşayan 50 yaşında, 31 yıllık evli olan Serap Özdemir ile kayınvalidesi Sıdıka Özdemir oldu. Özellikle sempatik tavırları ile dikkat çeken Sıdıka Özdemir eğlenceli dansları ve samimi halleri ile ekran başındakileri mest etti. Haftanın 2. yarışmacısı olan Sıdıka Teyze'nin evine misafir olan Zuhal Topal öyle bir gafa imza attı ki, ekran başındakiler dondu kaldı.

SOĞUK RÜZGARLAR ESTİ

Zuhal Topal'ın evine gelmesine çok sevinen Sıdıka Teyze'ye, Zuhal Topal'ın 'Senin 40 mevlidine de geleceğim hiç merak etme' demesi ekran başındakileri şaşkına çevirdi. Bir anda soğuk rüzgarlar estiren gaf sonrası Sıdıka hanım "Yok olmayayım canım da gelme" diye yanıt verdi. Zuhal Topal ise ortalığı "Şaka yaptım" diyerek yumuşatmaya çalıştı.

Zuhal Topal'ın yarışmacıya Senin mevlidine geleceğim demesi tepki çekti
Oyuncu Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi'nin 3,5 aylık bebekleri oyuncu oldu

Aşk yaşadıkları söylenen Demet Özdemir ve Kaan Yıldırım Bodrum'da görüntülendi

Haber Yayın Tarihi: 21.08.2019 11:22 

YORUMLAR


PKK tarafından 4 yıl önce kaçırılan asker, ailesine mektup gönderdi
Süresinde teslim edilmeyen evin kredisine "durdurma" kararı İmamoğlu, AK Parti'nin İstanbul'daki kalesi Sultanbeyli için metro startını verdi