Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika İsmet Büyükataman haberleri, İsmet Büyükataman son dakika, son dakika İsmet Büyükataman

Son Dakika İsmet Büyükataman Haberleri

Son dakika İsmet Büyükataman haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ismet büyükataman haberleri anında burada.


 • 16.11.2023 16 Kas 14:38 MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Devlet Bahçeli'nin AYM hakkındaki açıklamalarını hedef alanları eleştirdi

  MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Devlet Bahçeli'nin AYM hakkındaki açıklamalarını hedef alanları eleştirdi MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin Anayasa Mahkemesi (AYM) hakkındaki açıklamalarına yönelik eleştirilere tepki gösterdi. Büyükataman, Bahçeli'nin AYM hakkındaki açıklamalarını eleştiren gazeteci, yorumcu ve siyasetçilere karşı çıktı.

 • 09.11.2023 09 Kas 13:58 MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, AB 2023 Türkiye Raporu'na tepki gösterdi

  MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, AB 2023 Türkiye Raporu'na tepki gösterdi MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Avrupa Birliği 2023 Türkiye Raporu'nda yer alan haksız eleştirilere ve taraflı değerlendirmelere tepki gösterdi. Büyükataman, Türkiye'nin AB'ye ve AB'nin Türkiye'deki uzantılarına muhtaç olmadığını belirtti.

 • 29.10.2023 29 Eki 17:07 MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman: Rahvan yarışları Türkiye'de en fazla seyircisi olan geleneksel sporlardan biri

  MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman: Rahvan yarışları Türkiye'de en fazla seyircisi olan geleneksel sporlardan biri MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Afyonkarahisar'da yapılan Atlı Spor Tesisleri'nin açılışında yaptığı konuşmada, rahvan yarışlarının Türkiye'de çok yaygın bir geleneksel spor dalı olduğunu belirtti. Büyükataman, rahvan yarışlarının futboldan sonra en fazla seyircisi olan geleneksel sporlardan biri olduğunu vurguladı. Açılış töreninin ardından Rahvan Binicilik Türkiye Şampiyonası düzenlendi ve dereceye giren sporcular ödüllendirildi.

 • 22.10.2023 22 Eki 20:34 MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Bahçeli'nin İsrail çağrısını destekledi

  MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Bahçeli'nin İsrail çağrısını destekledi MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarına ilişkin yaptığı çağrıyı desteklediğini belirtti. Büyükataman, çağrının bölgedeki barış ve istikrarın sağlanması, sivil katliamların durması ve Türk-İslam tarihine olan sorumluluğunun idrakiyle yapıldığını vurguladı. Ayrıca, Bahçeli'nin çağrısına tepki gösteren kişilerin Türkiye'nin bölgedeki rolünü anlamadıklarını ve daha fazla kan ve gözyaşı istediklerini ifade etti.

 • 14.10.2023 14 Eki 15:51 MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman: İsrail ve Filistin arasında ateşkes sağlanmalıdır

  MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman: İsrail ve Filistin arasında ateşkes sağlanmalıdır MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Bursa'da düzenlenen MHP Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, İsrail ve Filistin arasında ateşkesin ivedilikle sağlanması gerektiğini belirtti. Büyükataman, bölgedeki gerilimin arttığını ve çatışmaların sivilleri hedef aldığını vurgulayarak, daha fazla istikrarsızlık ve sivil ölümleri önlemek için uluslararası toplumun adımlar atması gerektiğini söyledi. Ayrıca, Türkiye'nin terörle mücadelesine de değinen Büyükataman, bölücü terör örgütünün kökünün kurutulması gerektiğini vurguladı.

 • 12.10.2023 12 Eki 13:08 MHP'nin 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri hazırlıkları başlıyor

  MHP'nin 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri hazırlıkları başlıyor MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatları doğrultusunda, 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'ne hazırlık çalışmalarının ilki Bursa'da yapılacak.

 • 30.09.2023 30 Eyl 16:41 MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman: Şehirleri merkezi yönetimle uyumlu üretken belediyeciliğe kavuşturmak için çalışıyoruz

  MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman: Şehirleri merkezi yönetimle uyumlu üretken belediyeciliğe kavuşturmak için çalışıyoruz MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, MHP'nin Türk milletini ve devletini önceleyen anlayışla siyaset sahnesinde müstesna bir yere sahip olduğunu belirtti. Büyükataman, yerel seçimlerde şehirleri merkezi yönetimle uyumlu üretken belediyeciliğe kavuşturmak için çalıştıklarını söyledi.

 • 17.09.2023 17 Eyl 16:38 MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman: "Büyük Türk Milleti zillet belediyeciliğine son verecek"

  MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman: 'Büyük Türk Milleti zillet belediyeciliğine son verecek' Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir Başkanlığı'nın 14'ncü Olağan Kongresi yapıldı.

 • 17.09.2023 17 Eyl 16:33 MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman: Muhalefetin elinde bulunan birçok belediye yönetim krizi içerisinde

  MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman: Muhalefetin elinde bulunan birçok belediye yönetim krizi içerisinde MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, MHP Balıkesir İl Başkanlığı 14. Olağan Kongresi'nde yaptığı konuşmada, muhalefetin elinde bulunan birçok belediyenin yönetim krizi içerisinde olduğunu belirtti. Büyükataman, yerel seçimlerde Cumhur İttifakı'nın başarılı olacağını ve milletin kararının doğru olduğunu vurguladı. Ayrıca, hizmetten yoksun kalan şehirlerin milli iradenin kararıyla kurtarılması gerektiğini ifade etti.

 • 03.09.2023 03 Eyl 16:56 MHP Nilüfer İlçe Başkanlığı 14. Olağan Kongre'de Levent Karakoç güven tazeledi

  MHP Nilüfer İlçe Başkanlığı 14. Olağan Kongre'de Levent Karakoç güven tazeledi MHP Nilüfer İlçe Başkanlığı 14. Olağan Kongresi'nde mevcut başkan Levent Karakoç, güven tazeledi. Kongrede konuşan Karakoç, Nilüfer'deki rant havuzunu eleştirerek, yerel seçimlere değindi. MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman ise Bursa'nın zillete geçit vermeyeceğini vurguladı.

 • 02.09.2023 02 Eyl 18:06 MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman: Mahalli idareler seçimlerinde hedefimiz belediye başkanlıklarını muhafaza etmek

  MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman: Mahalli idareler seçimlerinde hedefimiz belediye başkanlıklarını muhafaza etmek MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, mahalli idareler seçimlerinde takip edecekleri stratejik hedeflerini açıkladı. Büyükataman, mevcut belediye başkanlıklarını korumak ve yeni belediyeler eklemek, muhalefet partilerinin yönetimindeki belediyelerin durumuna son vermek olduğunu belirtti.

 • 18.08.2023 18 Ağu 13:49 MHP'den İYİ Parti'nin ''Komşuluk yetmez, yeni bir yol arkadaşlığına ihtiyacımız var'' açıklamasına zehir zemberek yanıt

  MHP'den İYİ Parti'nin ''Komşuluk yetmez, yeni bir yol arkadaşlığına ihtiyacımız var'' açıklamasına zehir zemberek yanıt MHP lideri Devlet Bahçeli'nin yerel seçimler öncesi yaptığı ittifak çağrısına İYİ Parti Başkanlık Divanı Üyesi Tolga Akalın, ''Türk milliyetçiliğinin, devletimizi yeniden yönetmesi için komşuluk yetmez, yeni bir yol arkadaşlığına ihtiyacımız var'' yanıtını vermişti. Akalın'ın dün yaptığı açıklamaya çok sert tepki gösteren MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, ''MHP ile komşu olmaktan rahatsızlık duymaları İYİ Parti'nin içinde bulunduğu zilletin en açık göstergelerinden biri olmuştur'' dedi.

 • 18.08.2023 18 Ağu 10:39 MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, İyi Parti'yi eleştirdi

  MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, İyi Parti'yi eleştirdi MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Türk Milleti'nin PKK terör örgütünün siyasi uzantısına peşkeş çekmeye hevesli olanlara ders vereceğini belirterek, İyi Parti'nin Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin çağrısını sulandırmaya çalıştığını söyledi. Büyükataman, İyi Parti'nin Türk milliyetçileriyle komşu olmaktan rahatsızlık duyduğunu ve HDP ile kol kola girmekten çekinmediğini ifade etti.

 • 10.07.2023 10 Tem 11:23 Rahvan at yarışlarında çeyrek final heyecanı

  Rahvan at yarışlarında çeyrek final heyecanı Bursa Büyükşehir Belediyesi, Türkiye'nin farklı bölgelerinden 150 sporcunun katılımıyla gerçekleşen Rahvan At Yarışları'nda çeyrek final heyecanı yaşandı. Yarışlar, Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu ile Bursa Rahvan ve Yarış Atı Binicileri Spor Kulübü Derneği işbirliğiyle düzenlendi. Dereceye giren atlar, 2023 yılı Türkiye Rahvan Binicilik Şampiyonası'na katılma hakkı elde etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, atlı sporların Türk kültürünün önemli bir parçası olduğunu vurgulayarak gençlerin bu sporlara teşvik edilmesinin önemli olduğunu belirtti. Geleneksel Atlı Spor Dalları Federasyonu Başkanı Zübeyir Bekiroğlu ise Bursa'nın ata sporlarının başkenti olma yolunda ilerlediğini söyledi.

 • 29.06.2023 29 Haz 16:32 MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman: İsveç'teki Kur'an-ı Kerim'in yakılmasına hükümet seyirci kaldı

  MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman: İsveç'teki Kur'an-ı Kerim'in yakılmasına hükümet seyirci kaldı MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, İsveç'te Kur'an-ı Kerim'in yakılmasına ilişkin yaptığı açıklamada, hükümetin bu olaya seyirci kaldığını ve izin verdiğini belirtti. Büyükataman, bu durumun insan hakları, özgürlükler ve demokrasiyle izah edilemeyeceğini ifade etti. Ayrıca, Batı'nın demokrasi ve insan hakları gibi evrensel değerleri kullanarak hain planlarını gerçekleştirdiğini söyledi ve bu olayların unutulmayacağını vurguladı.

 • 14.05.2023 14 May 13:47 MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman Bursa'da oy kullandı

  MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman Bursa'da oy kullandı MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman ve eşi Nur Büyükataman, Bursa'nın Nilüfer ilçesinde bulunan Koç Ortaokulu'nda oy kullandı. Büyükataman, yaptığı açıklamada seçimlere yüksek katılımın demokrasi için sevindirici olduğunu belirtti ve vatandaşların sağduyulu bir şekilde oy kullanmasını umduğunu dile getirdi.

 • 14.05.2023 14 May 13:27 MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman Bursada oy kullandı

  MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman Bursada oy kullandı MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman ve eşi Nur Büyükataman, Bursa'da seçimler için oy kullandı. Büyükataman, seçimlere yüksek katılımın demokrasi adına sevindirici olduğunu belirtti ve sonuçların hayırlı olacağına umut etti.

 • 12.05.2023 12 May 09:59 Büyükataman batı medyasının yayınlarını eleştirdi

  Büyükataman batı medyasının yayınlarını eleştirdi MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, ANDA Arama Kurtarma ekiplerini ziyaret ederek deprem sonrası gösterdikleri çaba için teşekkür etti. Konuşmasında 14 Mayıs seçimleri hakkında açıklamalarda bulunan Büyükataman, batı medyasının seçimler hakkında yaptığı eleştirilere tepki gösterdi ve demokrasi kültürüne vurgu yaptı.

 • 12.05.2023 12 May 09:44 MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, ANDA Arama Kurtarma ekiplerini ziyaret etti

  MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, ANDA Arama Kurtarma ekiplerini ziyaret etti MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Kahramanmaraş merkezli depremlerde başarılı çalışmalar yapan ANDA Arama Kurtarma ekiplerini ziyaret etti ve deprem sonrası gösterilen çaba için teşekkür etti. Ayrıca, 14 Mayıs seçimleri hakkında açıklamalarda bulundu ve batı medyasının seçimlere müdahale ettiğini belirtti.

 • 10.05.2023 10 May 10:01 MHP Genel Sekreteri Büyükataman: Erdoğan'ın ilk turda seçilmesi hayati derecede önemli

  MHP Genel Sekreteri Büyükataman: Erdoğan'ın ilk turda seçilmesi hayati derecede önemli MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Bursa'da gerçekleştirdiği mitingde seçim gündemine dair açıklamalarda bulundu. Büyükataman, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bir kez daha ve ilk turda seçilmesinin Türkiye'nin geleceği adına hayati derecede önemli olduğunu belirtti.

 • 10.05.2023 10 May 09:43 "Erdoğan'ın ilk turda seçilmesi hayati derecede önemli"

  'Erdoğan'ın ilk turda seçilmesi hayati derecede önemli' MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Bursa'da gerçekleştirdiği mitingde seçim gündemine dair açıklamalarda bulundu.

 • 09.05.2023 09 May 09:26 MHP Genel Sekreteri: Türkiye artık eski Türkiye değil

  MHP Genel Sekreteri: Türkiye artık eski Türkiye değil MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Bursa'nın Karacabey ilçesinde gerçekleşen Seçim İletişim Merkezi açılışında yaptığı konuşmada, Türkiye'nin artık eski Türkiye olmadığını ve asırlardır hesap yapanları tedirgin ettiğini belirtti. Büyükataman, cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi döneminde yaşanan felaketlere rağmen Türkiye'nin ciddi mesafe kaydettiğini söyledi ve 14 Mayıs seçimlerine doğrudan irade beyanında bulunacaklarını ifade etti.

 • 09.05.2023 09 May 09:21 MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman: Türkiye artık eski Türkiye değil

  MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman: Türkiye artık eski Türkiye değil MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Bursa'nın Karacabey ilçesinde Seçim İletişim Merkezi açılışına katıldı. 14 Mayıs'ta gerçekleşecek seçimlere dair açıklamalarda bulunan Büyükataman, Türkiye'nin artık eski Türkiye olmadığını ve bu ülke üzerinde asırlardır hesap yapanları tedirgin ettiğini söyledi. Büyükataman, cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi döneminde yaşanan felaketlere rağmen Türkiye'nin ciddi mesafe kaydettiğini belirtti.

 • 08.05.2023 08 May 13:26 MHP Genel Sekreteri Büyükatamandan demokrasi çağrısı

  MHP Genel Sekreteri Büyükatamandan demokrasi çağrısı MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, 14 Mayıs'ta yapılacak seçimlerin demokratik ortamda yapılacağını ve sandıktan çıkacak iradeye herkesin saygı göstermesi gerektiğini vurguladı. Büyükataman, dernek ziyaretleri sırasında da Cumhur İttifakı'nın mecliste güçlü bir MHP grubunun kurulması gerektiğine dikkat çekti.

 • 08.05.2023 08 May 13:03 MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman: Seçimler demokratik ortamda yapılacak

  MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman: Seçimler demokratik ortamda yapılacak MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, 14 Mayıs'ta yapılacak seçimlerin demokratik ortamda gerçekleşeceğini ve 85 milyonun iradesinin sandıktan çıkacağını belirtti. Büyükataman, seçim sonucuna saygı gösterilmesi gerektiğini vurgularken, derneklerden destek sözü aldı ve güçlü bir MHP grubunun Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde önemli olduğunu ifade etti.

 • 07.05.2023 07 May 14:22 MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, güçlendirilmiş parlamenter sistemi eleştirdi

  MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, güçlendirilmiş parlamenter sistemi eleştirdi MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Millet İttifakının vaat ettiği güçlendirilmiş parlamenter sistemi eleştirerek, Türkiye'ye verebileceği bir şey olmadığını belirtti.

 • 05.05.2023 05 May 09:57 MHP Genel Sekreteri Büyükataman: İnegölün il olması için TBMMde elimizden geleni yapacağız

  MHP Genel Sekreteri Büyükataman: İnegölün il olması için TBMMde elimizden geleni yapacağız Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, İnegöl'de basın açıklaması yaparak, MHP olarak İnegöl'ün il olabilmesi için TBMM'de ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Büyükataman, Türkiye'nin 100. yılında yüz il ve bin ilçeden oluşan bir idari sistem hedeflediklerini belirtti.

 • 05.05.2023 05 May 09:41 MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman İnegölde basın açıklaması gerçekleştirdi

  MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman İnegölde basın açıklaması gerçekleştirdi MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, İnegöl'de yaptığı basın açıklamasında, MHP olarak İnegöl'ün il olabilmesi için TBMM'de çalışacaklarını söyledi. Büyükataman, Türkiye'nin 100. yılında yüz il ve bin ilçeden oluşan bir idari sistem hedeflediklerini belirtti.

 • 04.05.2023 04 May 09:44 MHP Genel Sekreteri Büyüktaman, Kılıçdaroğlu mitingi sonrası hakim ve savcıları göreve davet etti

  MHP Genel Sekreteri Büyüktaman, Kılıçdaroğlu mitingi sonrası hakim ve savcıları göreve davet etti MHP Genel Sekreteri Büyüktaman, Kılıçdaroğlu mitingi sonrası hakim ve savcıları göreve davet etti MHP Genel Sekreteri Büyükataman'dan Kılıçdaroğlu mitinginde atılan sloganlara tepki Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, yaklaşan 14 Mayıs seçimi için çalışmalarını hızlandırdı.

 • 04.05.2023 04 May 09:17 MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Kemal Kılıçdaroğlu'nun Van mitingini eleştirdi

  MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Kemal Kılıçdaroğlu'nun Van mitingini eleştirdi MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Bursa'da Niğdeliler Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği'nde vatandaşlarla bir araya gelerek, Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Van mitingini eleştirdi. Büyükataman, PKK terör örgütü ile mücadelede sona gelindiğini belirtirken, Bursaspor yönetimi ve oyuncuları da ziyaret etti.

 • 03.05.2023 03 May 09:45 MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, HDP'nin 360 milyon lira hazine yardımını eleştirdi

  MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, HDP'nin 360 milyon lira hazine yardımını eleştirdi MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği'nde yaptığı ziyarette HDP'nin Yeşil Sol Parti adı altında seçime girmesini eleştirerek, seçime girmeyen HDP'nin 360 milyon lira hazine yardımı aldığını açıkladı. Büyükataman ayrıca, HDP'nin kapatılma davası sürerken hazine yardımı almasını eleştirdi ve Bursa'da yapılan yatırımların takipçisi olacaklarını ifade etti.

 • 02.05.2023 02 May 17:00 MHP Genel Sekreteri Büyükataman: 2053 yılında Türkiye dünyada süper güç haline gelecek

  MHP Genel Sekreteri Büyükataman: 2053 yılında Türkiye dünyada süper güç haline gelecek MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, yaklaşan seçimler öncesinde Türkiye'nin lider konuma geleceğini ve 2053 yılında dünyada süper güç haline geleceğini söyledi. Güçlü MHP'nin güçlü Türkiye demek olduğunu belirten Büyükataman, siyasi istikrarın muhafazası için güçlü bir parlamento desteğinin de önemli olduğunu vurguladı.

 • 02.05.2023 02 May 16:31 MHP Genel Sekreteri Büyükataman: "2053 yılında Türkiye dünyada süper güç haline gelecek"

  MHP Genel Sekreteri Büyükataman: '2053 yılında Türkiye dünyada süper güç haline gelecek' Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, yaklaşan 14 Mayıs seçimleri çerçevesinde çalışmalarına devam ediyor.

 • 02.05.2023 02 May 09:57 MHP Genel Sekreteri Büyükataman: "Sandıklardan taşacağız"

  MHP Genel Sekreteri Büyükataman: 'Sandıklardan taşacağız' MHP Genel Sekreteri Büyükataman: "Sandıklardan taşacağız" Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Bursa'da Seçim İletişim Merkezi açılışına katıldı.

 • 02.05.2023 02 May 09:46 MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman Bursa'da Seçim İletişim Merkezi Açılışında Konuştu

  MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman Bursa'da Seçim İletişim Merkezi Açılışında Konuştu MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Bursa'da Seçim İletişim Merkezi açılışında yaptığı konuşmada anket şirketlerini eleştirerek MHP'ye algı operasyonu yapıldığını ifade etti ve milletin iradesiyle sandıklardan taşacaklarını söyledi.

 • 01.05.2023 01 May 22:59 MHP Genel Sekreteri Büyükataman: Muhalefet Apoyu özgürleştireceklerine dair teminat verdiler

  MHP Genel Sekreteri Büyükataman: Muhalefet Apoyu özgürleştireceklerine dair teminat verdiler MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman Bursa mitinginde muhalefete yüklenerek yerel yönetimlere özerklik şartı taahhütünde bulundular. Apoyu özgürleştireceklerine dair teminat verdiler. Büyükataman, Türklük maddesinin çıkarılacağına dair teminat ortaya koydu. Millet İttifakı'nın HDP ile ortak hareket ettiğini ifade eden Büyükataman, bu hesapları 14 Mayıs'ta başlarına geçireceklerini söyledi.

 • 01.05.2023 01 May 21:59 MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman Bursa Mitinginde Muhalefete Yüklendi

  MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman Bursa Mitinginde Muhalefete Yüklendi MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman Bursa mitinginde muhalefete yüklenerek yerel yönetimlere özerklik şartı taahhütlünde bulundular. Apoyu özgürleştireceklerine dair teminat verdiler. Genel af çıkaracaklarını söylediler. Anayasadan Türklük maddesini çıkaracaklarına dair teminat ortaya koydular. Kim ne yaparsa yapsın hangi pazarlık içerisinde bulunursa bulunsun bu millet sahipsiz değil dedi.

 • 29.04.2023 29 Nis 11:36 MHP Genel Sekreteri Büyükataman: Cumhur İttifakı terörü bitme noktasına getirdi

  MHP Genel Sekreteri Büyükataman: Cumhur İttifakı terörü bitme noktasına getirdi MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, seçim çalışmaları kapsamında Bursa'da vatandaşlarla buluştu. Büyükataman, Cumhur İttifakı olarak terörü bitme noktasına getirdiklerini belirtti ve AK Parti ile pazarlık olmadığını vurguladı.

 • 29.04.2023 29 Nis 11:16 MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

  MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Bursa'da gerçekleştirdiği mitingde vatandaşlara hitap ederek Cumhur İttifakı olarak terörü bitme noktasına getirdiklerini belirtti. Ayrıca, seçime sayılı günler kala esnaf ziyaretleri ve vatandaş buluşmalarına devam eden Büyükataman, AK Parti ile pazarlık yapılmadığını ve Cumhur İttifakı'nın Türkiye'nin bölünmez bütünlüğü paydasında kurulduğunu vurguladı.

 • 28.04.2023 28 Nis 09:34 MHP Genel Sekreteri Büyükataman: "Parlamenter sistem siyasi istikrarı hayatımıza kazandıramadı"

  MHP Genel Sekreteri Büyükataman: 'Parlamenter sistem siyasi istikrarı hayatımıza kazandıramadı' MHP Genel Sekreteri Büyükataman: "Parlamenter sistem siyasi istikrarı hayatımıza kazandıramadı"BURSA Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, seçim çalışmaları çerçevesinde tarihi Kapalıçarşı'ya bir dizi ziyarette bulundu.

 • 28.04.2023 28 Nis 09:21 MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman Bursa'da seçim çalışmalarına devam ediyor

  MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman Bursa'da seçim çalışmalarına devam ediyor MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, seçim çalışmaları kapsamında tarihi Kapalıçarşı'yı ziyaret etti ve daha sonra Artvin Kafkas Federasyonu ve Mustafakemalpaşalılar Derneği'nde açıklamalarda bulundu. Büyükataman, Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin Türk siyasetinde istikrar sağladığını belirtti.

 • 26.04.2023 26 Nis 10:40 MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman: "Kimse bize akıl vermeye kalkmamalı"

  MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman: 'Kimse bize akıl vermeye kalkmamalı' MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman: "Kimse bize akıl vermeye kalkmamalı"BURSA Milliyetçi Hareket Partisi Bursa Teşkilatları tarihi 14 Mayıs seçimlerine yönelik çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

 • 26.04.2023 26 Nis 10:24 MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman: "Kimse bize akıl vermeye kalkmamalı"

  MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman: 'Kimse bize akıl vermeye kalkmamalı' Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bursa Teşkilatları, tarihi 14 Mayıs seçimlerine yönelik çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

 • 20.04.2023 20 Nis 12:41 MHP Genel Sekreteri Büyükataman: "Milletimiz ilk turda daha üst düzey katılımla Cumhurbaşkanımızı yetkilendirecek"

  MHP Genel Sekreteri Büyükataman: 'Milletimiz ilk turda daha üst düzey katılımla Cumhurbaşkanımızı yetkilendirecek' MHP Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, 14 mayıs seçimlerinde milletin geçen dönemlere göre çok daha üst düzeyde bir katılım ile Cumhurbaşakanı Erdoğan'ı ilk turda yetkilendirip güçlü bir Cumhur ittifakını mecliste oluşturucağını söyledi.

 • 19.04.2023 19 Nis 21:40 MHP Genel Sekreteri Büyükataman, Bursa'da depremzedelerle iftarda buluştu Açıklaması

  MHP Genel Sekreteri Büyükataman, Bursa'da depremzedelerle iftarda buluştu Açıklaması MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Cumhur İttifakı olarak bölge halkının da güveni ve desteğiyle enkazları kaldırıp şehirleri yaşanılabilir günlerine kavuşturacaklarını söyledi.

 • 19.04.2023 19 Nis 11:07 MHP'Lİ BÜYÜKATAMAN: HEDEFİMİZ MİLLETVEKİLİ SAYISINI EN ÇOK SEVİYEYE ULAŞTIRMAK

  MHP'Lİ BÜYÜKATAMAN: HEDEFİMİZ MİLLETVEKİLİ SAYISINI EN ÇOK SEVİYEYE ULAŞTIRMAK MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, 14 Mayıs'ta gerçekleştirilecek olan 28'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne kendi aday listeleri ile girdiklerine dikkat çekerek, 'Hedefimiz, Milliyetçi Hareket Partisi'nin milletvekili sayısını en çok seviyeye ulaştırmak.

 • 18.04.2023 18 Nis 10:24 MHP Genel Sekreteri Büyükataman: "PKK terör örgütünün beli kırıldı"

  MHP Genel Sekreteri Büyükataman: 'PKK terör örgütünün beli kırıldı' - MHP Genel Sekreteri Büyükataman: "PKK terör örgütünün beli kırıldı" MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman iftarını Bursa'da muhtarlarla açtı Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri, Bursa Milletvekili ve Bursa 1'inci Bölge Adayı İsmet Büyükataman, seçim çalışmaları çerçevesinde...

 • 17.04.2023 17 Nis 10:44 MHP Genel Sekreteri Büyükataman: "Cumhurbaşkanımız mutlaka ilk turda seçilmeli"

  MHP Genel Sekreteri Büyükataman: 'Cumhurbaşkanımız mutlaka ilk turda seçilmeli' MHP Genel Sekreteri Büyükataman: "Cumhurbaşkanımız mutlaka ilk turda seçilmeli"BURSA Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın mutlaka ilk turda seçilmesinin Türkiye için hayati derecede önem taşıdığını belirterek, "Kim ne yaparsa...

 • 01.04.2023 01 Nis 11:04 MHP, milletvekili adaylarını belirleme çalışmalarına yoğunlaştı

  MHP, milletvekili adaylarını belirleme çalışmalarına yoğunlaştı 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için aday belirleme sürecinin devam ettiği MHP'de, hukuk, parti ilkeleri ve liyakat çerçevesinde kabul edilen 1894 başvurunun 1350'si incelendi.

 • 19.03.2023 19 Mar 10:59 MHP'de aday adaylarını değerlendirme süreci başladı

  MHP'de aday adaylarını değerlendirme süreci başladı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) "Milletvekili Adayı Değerlendirme ve Tespit Komisyonu" çalışmalarına başladı.

Advertisement