Eğitim Bir-Sen, "Eğitime Bakış" dergisinin 15. yılını kutladı - Son Dakika

Eğitim Bir-Sen, "Eğitime Bakış" dergisinin 15. yılını kutladı

27.12.2019 22:08
Eğitim Bir-Sen, "Eğitime Bakış" dergisinin 15. yılını kutladı

Eğitim Bir-Sen tarafından çıkarılan "Eğitime Bakış" dergisinin 15. yılı kutlandı.

Eğitim Bir-Sen tarafından çıkarılan "Eğitime Bakış" dergisinin 15. yılı kutlandı.

Memur-Sen Genel Merkezi'nde düzenlenen program, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim Genel Müdürü Prof. Dr. Ahmet Emre Bilgili, akademisyenler, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, uzmanlar ve Yükseköğretim Kurulu bürokratlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

Programın açılış konuşmasını yapan Memur-Sen Konfederasyonu ve Eğitim Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, "Yeni ufuklardan yeni umutlara" sloganıyla hareket ettiklerini belirterek, dergiciliğin, yaşadığı topluma şahitlik eden herkes için vazgeçilmez bir gayret olduğunu söyledi.

Yalçın, "Akıl ve ilim her zaman için rehberimiz oldu. Ortaya koyduğumuz fikirler, paradigma, felsefe, kayıt altına aldığımız düşünceler ve üyelerimizle paylaştığımız mücadelemiz, bu anlamda her geçen gün yeni bir boyut kazanıyor ve bu gibi dergilerle Türkiye'nin demokratikleşmesine, özgürleşmesine katkı olmanın övüncünü yaşıyoruz. Bu anlamda akademik katkılarından dolayı tüm akademisyenlere, kelam ve kalem sahiplerine teşekkür ediyorum." diye konuştu.

YORUMLAR
500
Bakan Özer: '614 bin öğretmenimizin uzman ve başöğretmenlik ilgili süreçleri devam ediyor' Bakan Özer: '614 bin öğretmenimizin uzman ve başöğretmenlik ilgili süreçleri devam ediyor' Milli Eğitim Bakanı Özer Şehit İlhami Özenç Ortaokulu'nun açılışına katıldı Açıklaması Milli Eğitim Bakanı Özer Şehit İlhami Özenç Ortaokulu'nun açılışına katıldı Açıklaması Eskişehir'de okullarda bakım ve onarım çalışmaları sürüyor Eskişehir'de okullarda bakım ve onarım çalışmaları sürüyor
Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Eğitim Bir-Sen, 'Eğitime Bakış' dergisinin 15. yılını kutladı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement