SON DAKİKA MEMUR SEN HABERLERİ

Son Dakika Memur Sen Haberleri

 • 23 Mart 2018 15:44 23 Mart Dünya Meteoroloji Günü Büro Memur Sen Mardin Şube Başkanı Ümit Unat, 23 Mart Dünya Meteoroloji Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 23 Mart 2018 12:34 Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın Vali Kalkancı'yı Ziyaret Etti Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın Vali Kalkancı'yı Ziyaret Etti Bir dizi ziyaret ve programlara katılmak üzere Adıyaman’a gelen Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Vali Nurullah Naci Kalkancı’ya nezaket ziyaretinde bulundu.
 • 22 Mart 2018 17:09 Memur-Sen Bursa İl Temsilciliği'nden Üyelerine Sağlık Ayrıcalığı Memur-Sen Bursa İl Temsilciliği'nden Üyelerine Sağlık Ayrıcalığı Memur-Sen Bursa İl Temsilciliği, Medicana Bursa Hastanesi ile imzaladığı protokolle sendika üyeleri ve yakınları hastanenin sağlık hizmetlerinden avantajlı olarak yararlanacak.
 • 22 Mart 2018 16:59 Stk'lardan Oluşan Heyet Londra'da Stk'lardan Oluşan Heyet Londra'da Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan ile Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Londra’da Yıldız Holding’e ait tesisleri ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
 • 22 Mart 2018 16:50 Memur-Sen'den Hayırlı Olsun Ziyareti Memur-Sen'den Hayırlı Olsun Ziyareti Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Mustafa Çoban, Sağlık-Sen Şube Başkanı Sinan Kuluöztürk, Sağlık Sen Şube Başkan Yardımcısı Zafer Rece, Diyanet Sen Antalya 1 Nolu Şube Başkanı Şaban Dişli, Diyanet Sen Antalya 3 nolu Şube Başkanı Ali Özdemir, Bem Bir Sen Şube Başkanı Adem Deveci, Toç bir Sen Şube Başkanı Tahsin Etli, Birlik Haber Sen Şube Başkanı Mustafa Erol, Çavdır İkra İlim Kültür ve Eğitim Derneği Başkanı Ramazan Şimşir, Enerji Bir Sen Batı Akdeniz Şube Başkanı Emrah Küçükbozbey, Ulaştırma Memur Sen Şube Başkanı Ramazan Öykü, Kültür Memur Sen Başkanı Esat Esmeray, Büro Memur sen Şube Başkanı Ünal Hisarkaya, Büro Memur Sen Şube Başkan Yardımcısı Süleyman Elçin yer aldı
 • 22 Mart 2018 16:33 Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu Açıklaması Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon'un, AK Parti İl Kongresi için kente gelecem olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı en iyi şekilde karşılayacağına inandığını belirtti.
 • 22 Mart 2018 16:07 Gümrükçüoğlu, Gümrükçüoğlu, "Trabzon Cumhurbaşkanımıza Yine Güç Verecek" Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Memur Sen’i ziyaret ederek gündemde olan konular ve Trabzon’un son durumuyla ilgili görüş alış verişinde bulundu.
 • 22 Mart 2018 10:28 Çanakkale'den 15 Tummuz'a Paneli Çanakkale'den 15 Tummuz'a Paneli Antalya’da düzenlenen Çanakkale’den 15 Temmuz’a Vatan Sevgisi Paneli’nde Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Antalya Şube Başkanı Mustafa Çoban, 15 Temmuz gecesinin esas anlamının tekbir ve sala olduğunu söyledi.
 • 21 Mart 2018 16:02 Başkan Deniz Siyasi Parti Başkanlarıyla Bir Araya Geldi Başkan Deniz Siyasi Parti Başkanlarıyla Bir Araya Geldi Memur-Sen Adıyaman İl Başkanı Ali Deniz ve sendika üyeleri, Saadet Partisi ve Hür Dava Partisi yönetimiyle bir araya geldi.
 • 21 Mart 2018 15:16 Kaymakam Demir Dövüp Bıçak Yaptı Kaymakam Demir Dövüp Bıçak Yaptı Adana’nın Yüreğir İlçe Kaymakamı Fatih Genel, katıldığı Nevruz kutlamasında demir dövüp bıçak yaptı.
 • 21 Mart 2018 13:53 Memur-Sen 1 Mayıs'ı Kocaeli'de Kutlayacak Memur-Sen 1 Mayıs'ı Kocaeli'de Kutlayacak Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) İl Temsilcisi Şahin Yaşlık ve beraberindeki heyetle bir araya geldi
 • 21 Mart 2018 12:58 Edremit'te Müftülük Zaferi Dolu Dolu Kutladı Edremit'te Müftülük Zaferi Dolu Dolu Kutladı Edremit Müftülüğü ilçede, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin yıl dönümünü, düzenlediği dolu dolu programlarla kutladı.
 • 20 Mart 2018 21:06 Çavuşoğlu: Çavuşoğlu: "Biz, Bu (Bm) Veto Sistemini Değiştirmeliyiz" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, herhangi bir ayrımcılık yapmadan, bütün terör örgütlerinin ideolojisinin ortadan kadırılmasına ihtiyaç bulunduğunu söyleyerek, "Böylelikle, terör örgütleri özellikle genç nesil başta olmak üzere daha fazla insanı zorla silah altına alamaz." dedi.
 • 20 Mart 2018 19:58 Bütün Terör Örgütlerinin İdeolojisini Ortadan Kaldırmalıyız" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, herhangi bir ayrımcılık yapmadan, bütün terör örgütlerinin ideolojisinin ortadan kadırılmasına ihtiyaç bulunduğunu söyleyerek, "Böylelikle, terör örgütleri özellikle genç nesil başta olmak üzere daha fazla insanı zorla silah altına alamaz." dedi.
 • 20 Mart 2018 19:12 Uluslararası Öğrenciler Liderlik Akademisi Programı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ’’Hepimiz dünyanın geleceğini şekillendirmek zorundayız’’ dedi.
 • 20 Mart 2018 17:23 Kamuda Görev Yapan Şehit ve Gazi Yakınlarına Kadro Düzenlemesi Kamuda Görev Yapan Şehit ve Gazi Yakınlarına Kadro Düzenlemesi Memur-Sen Manisa İl Temsilcisi Mustafa İrğat, öğrenim durumları dolayısı ile mevzuat gereği hizmetli kadrosunda istihdam edilmiş olan şehit ve gazi yakınlarının bundan böyle büro hizmetlerinde görevlendirileceğini söyledi.
 • 19 Mart 2018 16:51 Uçak: Dünyanın Acı Yükünü Kadınlar Çekiyor Uçak: Dünyanın Acı Yükünü Kadınlar Çekiyor Memur-Sen İl Başkanı Önder Uçak, sendikanın kadınlar buluşmasına katıldı.
 • 18 Mart 2018 18:11 Sağlık-Sen Afyonkarahisar Şubesi İl Divan Toplantısı Yapıldı Sağlık-Sen Afyonkarahisar Şubesi İl Divan Toplantısı Yapıldı Sağlık-Sen Afyonkarahisar Şubesi İl Divan Toplantısı Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinde gerçekleştirildi.
 • 18 Mart 2018 00:33 Bizim Medeniyetimiz 5 Şehirden Yönetildi ve Domine Edildi Bizim Medeniyetimiz 5 Şehirden Yönetildi ve Domine Edildi" Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, "Bizim medeniyetimiz 5 şehirden yönetildi ve domine edildi.
 • 17 Mart 2018 22:27 Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın Açıklaması Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, "Bizim medeniyetimiz 5 şehirden yönetildi ve domine edildi.
 • 17 Mart 2018 16:23 Eğitim Bir Sen Antalya Şube Başkanı Mustafa Çoban Açıklaması Eğitim Bir Sen Antalya Şube Başkanı Mustafa Çoban Açıklaması Çanakkale zaferinin imanın, islamın ve insanlığın son direniş hattı olduğunu belirten Memur Sen İl Temsilcisi ve Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Mustafa Çoban, Çanakkale’de şehit düşenlerin ölümleri ile bugünkü nesile hayat armağan ettiklerini söyledi.
 • 17 Mart 2018 12:28 Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın: Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın: "Halepçe Katliamı'nı ve Rachel Corrie'yi Unutmadık" Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Rachel Corrie’nin vefat yıldönümü olduğunu hatırlatarak, "Evleri yıkılan Filistinlilerin evlerini muhafaza etmek adına siyonist askerlerin karşılarında dimdik duran ve onurlu bir mücadele veren Rachel Corrie’nin vefatının 15’inci yıldönümü.
 • 17 Mart 2018 11:18 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 103. Yıl Dönümü Çaycuma ilçesinde, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 103. Yıl Dönümü dolayısıyla tören düzenlendi.
 • 16 Mart 2018 13:16 Suriye'ye Yönelik Yardımlar Muğla'da Memur-Sen, İHH İnsani Yardım Vakfı ve sivil toplum kuruluşlarının un yüklü tırı, Hatay'a gitmek üzere düzenlenen törenle yola çıktı.
 • 15 Mart 2018 17:56 Midyat'ta Kan Bağışı Memur-Sen'e bağlı Büro Memur-Sen Midyat Temsilciliği, Türk Kızılayı'na kan bağışında bulundu.
 • 15 Mart 2018 13:14 Edremit'teki TOKİ Sakinleri Doğalgaza Kavuşuyor Edremit'teki TOKİ Sakinleri Doğalgaza Kavuşuyor Van’ın Edremit Belediye Başkanı Vekili Atıf Çiçekli’nin girişimleri sonucu TOKİ konutlarına doğalgaz verilmesi için karşılıklı protokol imzalandı.
 • 15 Mart 2018 10:56 Başkan Ali Deniz: Başkan Ali Deniz: "Valimiz Adıyaman İçin Bir Şans" Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Adıyaman Şube Başkanı Ali Deniz, Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı’nın eğitimin sorunlarıyla yakından ilgilendiğini kaydetti.
 • 15 Mart 2018 10:49 Havza Eğitim-Bir-Sen İstişare Toplantısı Havza Eğitim-Bir-Sen İstişare Toplantısı gerçekleştirildi.
 • 14 Mart 2018 14:22 Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın Muş'ta Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Muş’a gelen Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Türkiye’nin kritik bir süreçten geçtiğini belirterek, "Küresel teröre karşı oradaki mazlum insanların hakkını, hukukunu koruma noktasında bir operasyon gerçekleştiriliyor" dedi.
 • 14 Mart 2018 14:00 Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, "Nasıl ki bölgede iş adamlarına ilişkin teşvikler yapılıyorsa kamu görevlilerinin teşvik edilmesi, memnuniyetlerine ilişkin bundan yıllar önce getirilen ek tazminat miktarının zamana ilişkin güncellenmesi ve buranın cazip hale getirilmesi gerekiyor.
 • 14 Mart 2018 13:09 Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın Açıklaması Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, "Nasıl ki bölgede iş adamlarına ilişkin teşvikler yapılıyorsa kamu görevlilerinin teşvik edilmesi, memnuniyetlerine ilişkin bundan yıllar önce getirilen ek tazminat miktarının zamana ilişkin güncellenmesi ve buranın cazip hale getirilmesi gerekiyor.
 • 14 Mart 2018 01:04 Dha Yurt Bülteni-23 Diyarbakır'da PKK tuzağı: 3 şehit, 4 yaralı (3)VALİLİK AÇIKLADIDicle ilçesi kırsalında, 2 askerin şehit olduğu patlamada yaralanan 5 askerden birinin daha tedavi gördüğü hastanede şehit olmasıyla ilgili Diyarbakır Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, "Teröristle mücadele harekatı...
 • 14 Mart 2018 00:06 'Kamudaki Adam da Sakal Bırakabilsin, Kravat Takma Mecburiyetinde Kalmasın 'Kamudaki Adam da Sakal Bırakabilsin, Kravat Takma Mecburiyetinde Kalmasın" Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, "Üniversitede bir akademisyen ve mecliste bir vekil sakal bırakabiliyorsa, kamudaki adam da sakal bırakabilsin, kravat takma mecburiyetinde kalmasın.
 • 14 Mart 2018 00:01 Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın'ın Bitlis Ziyareti Memur-Sen Konfederasyonu Genel Başkanı Ali Yalçın, Bitlis’te teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi.
 • 13 Mart 2018 23:58 Bitlis Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın: 'üniversiteleri, Kışladan Kampüse Dönüştürdük? Bitlis Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın: 'üniversiteleri, Kışladan Kampüse Dönüştürdük? Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın: 'Üniversiteleri, kışladan kampüse dönüştürdük' (2)'MEMUR-SEN BU ÜLKE İÇİN TEMİNATTIR'Bitlis'te açılışa katılıp, çeşitli ziyaretlerde bulunan Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Memur-Sen Bitlis Şubesi'nin,Eren Üniversitesi Konferans salonunda düzenlediği...
 • 13 Mart 2018 23:53 Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın: Üniversiteleri, Kışladan Kampüse Dönüştürdük (2) 'MEMUR-SEN BU ÜLKE İÇİN TEMİNATTIR'Bitlis'te açılışa katılıp, çeşitli ziyaretlerde bulunan Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Memur-Sen Bitlis Şubesi'nin, Eren Üniversitesi Konferans salonunda düzenlediği toplantıya katıldı.
 • 13 Mart 2018 23:35 Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın: Üniversiteleri, Kışladan Kampüse Dönüştürdük (2) 'MEMUR-SEN BU ÜLKE İÇİN TEMİNATTIR'Bitlis'te açılışa katılıp, çeşitli ziyaretlerde bulunan Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Memur-Sen Bitlis Şubesi'nin, Eren Üniversitesi Konferans salonunda düzenlediği toplantıya katıldı.
 • 13 Mart 2018 22:51 Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın Açıklaması Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, "Üniversitede bir akademisyen ve mecliste bir vekil sakal bırakabiliyorsa, kamudaki adam da sakal bırakabilsin, kravat takma mecburiyetinde kalmasın.
 • 13 Mart 2018 22:31 Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın: Üniversiteleri, Kışladan Kampüse Dönüştürdük MEMUR Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Genel Başkanı Ali Yalçın, "Ülkenin özgürleşmesi açısından birçok kazanıma imza attık. Demokratik zemin çıkmazı açısından birçok konuda ülkenin yolunu açtık. Üniversiteleri kışladan kampüse dönüştürdük" dedi.
 • 13 Mart 2018 22:22 Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın'ın Bitlis Ziyareti Memur-Sen Konfederasyonu Genel Başkanı Ali Yalçın çeşitli açılış ve programlara katılmak üzere Bitlis’e geldi.
 • 13 Mart 2018 21:43 Bitlis Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın: Üniversiteleri, Kışladan Kampüse Dönüştürdük Bitlis Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın: Üniversiteleri, Kışladan Kampüse Dönüştürdük Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın: Üniversiteleri, kışladan kampüse dönüştürdükMEMUR Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Genel Başkanı Ali Yalçın, "Ülkenin özgürleşmesi açısından birçok kazanıma imza attık. Demokratik zemin çıkmazı açısından birçok konuda ülkenin yolunu açtık.
 • 13 Mart 2018 21:39 Dha Yurt Bülteni-21 Anne ve çocukları 27 kilo uyuşturucuyla yakalandı KAHRAMANMARAŞ'ta polisin yaptığı operasyonda bir araçta 27 kilo esrar ele geçirildi.
 • 13 Mart 2018 21:28 Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın: Üniversiteleri, Kışladan Kampüse Dönüştürdük MEMUR Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Genel Başkanı Ali Yalçın, "Ülkenin özgürleşmesi açısından birçok kazanıma imza attık. Demokratik zemin çıkmazı açısından birçok konuda ülkenin yolunu açtık. Üniversiteleri kışladan kampüse dönüştürdük" dedi.
 • 13 Mart 2018 20:26 Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın: Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın: "Türkiye'nin Küresel Teröre Karşı Orada Mücadele Etmesi Boşuna... Toplantıya Memur Sen-Van İl Temsilcisi Osman Ayşin, Memur-Sen'e bağlı sendikaların temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşu (STK) temsilcileri, konfederasyon ve sendika üyeleri ile vatandaşlar da katıldı
 • 13 Mart 2018 17:03 Van'da Memur-Sen Genişletilmiş İl Divan Toplantısı Van'da Memur-Sen Genişletilmiş İl Divan Toplantısı Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, bölgede istihdamın kalıcı olması gerektiğini belirterek, “Bu bölgeye ilişkin ek tazminat oranı güncellenmeli ve en az bir maaş ya da yarım maaş şekliyle yeniden gündeme alınmalıdır” dedi.
 • 13 Mart 2018 16:27 Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın Açıklaması Toplantıya Memur Sen-Van İl Temsilcisi Osman Ayşin, Memur-Sen'e bağlı sendikaların temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşu (STK) temsilcileri, konfederasyon ve sendika üyeleri ile vatandaşlar da katıldı
 • 13 Mart 2018 13:56 Erzincan Depremi'nin 26. Yılı Erzincan'da, 13 Mart 1992'de meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremde hayatını kaybedenler düzenlenen törenle anıldı.
 • 13 Mart 2018 02:18 Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Genel Başkanı Ali Yalçın, "Dünyanın neresinde bir emperyal güç varsa yanı başımızda, sınırımızda vekalet savaşları içerisinde, bölgeye ilişkin emperyal planları gerçekleştirmek için kan döküyor.
 • 12 Mart 2018 23:56 Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın Açıklaması Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Genel Başkanı Ali Yalçın, "Dünyanın neresinde bir emperyal güç varsa yanı başımızda, sınırımızda vekalet savaşları içerisinde, bölgeye ilişkin emperyal planları gerçekleştirmek için kan döküyor.
 • 12 Mart 2018 23:51 Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın, Hakkari'de İl Divan Toplantısı'na Katıldı Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın, Hakkari'de İl Divan Toplantısı'na Katıldı Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Genel Başkanı Ali Yalçın, “Terör örgütlerine bin 300 tır silah alıp verenler, İncirlik’te kalkan uçak ve helikopterlerle silah atanları bir tiyatro sahnesi gibi, bunları bilmek zorundayız” dedi.