Feridun Düzağaç Jolly Joker İstanbul'da - Son Dakika

Feridun Düzağaç Jolly Joker İstanbul'da

11.12.2012 08:11
Feridun Düzağaç Jolly Joker İstanbul'da

Feridun Düzağaç 14 Aralık Cuma akşamı bir kez daha Jolly Joker İstanbul Sahnesi'nde olacak.

Feridun Düzağaç En Güzel Şarkılarıyla 14 Aralık Cuma Jolly Joker İstanbul'da

Türkçe pop müziğin sevilen isimlerinden Feridun Düzağaç 14 Aralık Cuma akşamı bir kez daha Jolly Joker İstanbul Sahnesi'nde olacak.

Bugüne dek çıkarttığı sayısız hit şarkısıyla geniş bir hayran kitlesine sahip olan Düzağaç, 14 Aralık Cuma akşamı en sevilen şarkılarını sevenleri için söyleyecek

İlk kez Mersin'de bir grubun solisti olarak şarkı söylemeye başlayan Feridun Düzağaç, kendi müziklerini üretmeye 1988'de üniversiteden dört arkadaşıyla birlikte kurduğu Tını grubuyla başladı. 1990'lı yıllardan beri melankolik şarkı sözleriyle dikkatleri üzerine çeken Düzağaç, 2009 Kral Tv Video Müzik Ödüllerinde "Beni Bırakma" şarkısına çektiği klip ile "Yılın Klibi" ödülüne layık görüldü.

Feridun Düzağaç müziğin yanısıra televizyon ve sinema filmlerinde de rol aldı: 2005 yapımı "Gece 11.45", 2007 yapımı "2 Süper Film Birden" ve 2008 yapımı "Aşk Tutulması" isimli sinema filmleri ile "Derman" ve "Binbir Gece" dizilerinde kamera önüne geçti.

YORUMLAR
500
Yıldırım: 'Üretim, istihdam ve ihracata önem veriyoruz' Yıldırım: 'Üretim, istihdam ve ihracata önem veriyoruz' Vali Pehlivan: 'Yatırımcılarımıza devletimizin sağladığı destekler bundan sonra da devam edecektir' Vali Pehlivan: 'Yatırımcılarımıza devletimizin sağladığı destekler bundan sonra da devam edecektir' Vali Pehlivan: 'İnternet hayatın ayrılmaz bir parçası' Vali Pehlivan: 'İnternet hayatın ayrılmaz bir parçası'
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat Feridun Düzağaç Jolly Joker İstanbul'da - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement