Her Aşk Biraz Komiktir - Son Dakika

Her Aşk Biraz Komiktir

09.01.2017 03:03
Her Aşk Biraz Komiktir

Kadın- erkek arasında yaşanan ama asla çözülemeyen olayların anlatıldığı "Her Aşk Biraz Komiktir" Eskişehir Zübeyde Hanım Kültür Merkezi'nde izleyicisiyle buluşuyor.

Kadın- erkek arasında yaşanan ama asla çözülemeyen olayların anlatıldığı "Her Aşk Biraz Komiktir" Eskişehir Zübeyde Hanım Kültür Merkezi'nde izleyicisiyle buluşuyor.

Tür: Komedi

Yazan: İrfan Kangı

Yönetmen: İrfan Kangı

Oyuncular: Hande Katipoğlu, İrfan Kangı, Begüm Öner, Kerem Poyraz Kayaalp ve Atilla Pekdemir

İnsanlığın varlığından günümüze kadar hep içinde olunan ama asla çözümü bulunamayan kadın-erkek savaşı. Gerçek aşkı birbirlerinde arayan Hande ve İrfan karakterleri üzerinden hayatlarımıza, aşklarımıza, kavgalarımıza ayna tutarak güldüren bir oyun. Tanışıp hoşlanan ve evliliğe giden yolda tüm dış etkenlerden sonuna kadar etkilenen kahramanlarımız boşanmaya karar verdiklerinde karşılarına çıkan boşanma hakiminin karşısında bir hayat muhasebesine girerler. Haklı haksızdan çok neden ve sonuç ilişkilerini seyirciye hatırlatan ve kendi hayatlarında yol göstere her aşk biraz komiktir izleyiciyi merkeze oturtarak kahkaha vadediyor.

YORUMLAR
500
Milaslı sporcular 80 takım arasında 9'uncu oldu Milaslı sporcular 80 takım arasında 9'uncu oldu Spor Toto Süper Lig: Konyaspor: 0 Medipol Başakşehir: 0 (İlk yarı) Spor Toto Süper Lig: Konyaspor: 0 Medipol Başakşehir: 0 (İlk yarı) Tarım Kredi Kooperatifi marketi önünde indirim yoğunluğu Tarım Kredi Kooperatifi marketi önünde indirim yoğunluğu
Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat Her Aşk Biraz Komiktir - Son Dakika

Bu haber Etkinlik.io tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Etkinlik.io tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Etkinlik.io kurumudur.

Advertisement