" Muppets" 17 Şubat'ta Sinemalarda - Son Dakika
Kültür Sanat

" Muppets" 17 Şubat'ta Sinemalarda

" Muppets" 17 Şubat\'ta Sinemalarda

Tex Richman'ın Kukla Tiyatrosu'nu yıkarak mekanın altında yeni keşfedilen petrol için arama yapacağını ortaya çıkarırlar.

04.01.2012 08:26

THE MUPPETS

Dünyanın en büyük kukla hayranı Walter ve onun Smalltown, ABD'den arkadaşları olan Gary (Jason Segel) ve Mary (Amy Adams ) Los Angeles'da tatil yaparken petrolcü Tex Richman'ın (Chris Cooper) Kukla Tiyatrosu'nu yıkarak mekanın altında yeni keşfedilen petrol için arama yapacağını ortaya çıkarırlar.

Walter, Mary ve Gary 'Bugüne Kadarki En Büyük Kukla Televizyon Yardım Kampanyası''nı sahnelemek ve tiyatroyu kurtarmak için gereken 10 milyon doları toplamak amacıyla farklı yönlere dağılmış olan kuklaları yeniden bir araya getirmesi için Kermit'e yardım ederler. Fozzie, Reno'da Moopets adındaki bir 'tribute' grubunda sahne almaktadır; Miss Piggy Vogue Paris'te büyük beden moda editörü olarak çalışmakadır Hayvan, öfke kontrolü için Santa Barbara'da bir kliniktedir ve Gonzo da nüfuzlu bir tesisatçı patronu olmuştur.

Tür: Aile Komedisi

Türkiye Vizyon tarihi: 17 Şubat 2012

Oyuncu Kadrosu: Kurbağa Kermit, Miss Piggy, Fozzie Bear, Gonzo, Animal, Jason Segel, Amy Adams, Chris Cooper, Rashida Jones and Walter

Yönetmen: James Bobin

Yapımcılar: David Hoberman, Todd Lieberman

Sorumlu Yapıncılar: Jason Segel, Nicholas Stoller, John G. Scotti, Martin G. Baker

Yazan: Jason Segel & Nicholas Stoller (jeneriğin son hali değildir)

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat ' Muppets' 17 Şubat'ta Sinemalarda - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement