Otuz Altı - Tiyatro Nok - Son Dakika

Otuz Altı - Tiyatro Nok

02.04.2017 14:34
Otuz Altı - Tiyatro Nok

Otuz Altı, nisan ayında ikincikat Sahne'de!

Otuz Altı, nisan ayında ikincikat Sahne'de!

"İnsan anılara saplanıp yaşayamaz, ama anıları olmadan da kim olduğunu bilmesi öyle kolay değildir. Anılarımız yaşadığımızın kanıtıdır, kim olduğumuzu, nereden geldiğimizi en azından bize hatırlatırlar. Ancak bir yerden sonra onları olduğu gibi değil, olmasını istediğimiz gibi hatırlarız, kendi tanıklığımızı kendimiz yaratırız. Bazen kötü bir anıyı sileriz ya da silmesek de anlatmayız, bazen eksik kalmış bir cümleyi de biz ekleriz. Bir anıyı bizim yapan, onun bizim tarafımızdan yaşanmış olması değil, bizim bakışımızdan kaydedilmiş olmasıdır. Bir gün bütün fotoğraflarımız yok olsa, anılarımız ne kadar kalır dimağımızda? Ne kadarını olduğu gibi hatırlarız, hatta ne kadarını hatırlayabiliriz? Peki ya dudağınızdaki, yüreğinizdeki bir tebessümün ya da göz yaşının fotoğrafı yoksa, yaşanmamış mıdır? Kıpırdamayın. Gülümseyin. Çekiyorum…"

Yazan: Rıdvan Karaman

Yöneten&Oynayan: Tufan Afşar

Detaylar :

İl : İstanbul

İlce : Beyoğlu

Mekan : İkincikat Karaköy

Mekan Adresi : Karaköy Emekyemez Mah. Sarı Zeybek Sok. Demirci Fettah Çıkmazı No: 2 Kat: 2

Başlangıç Saati : 02.04.2017 18: 00: 00

Bitiş Saati : 23.04.2017 18: 00: 00

Kategori : Otuz Altı - Tiyatro Nok

Tür : Sahne Sanatları

Ücretlimi? : Hayır

YORUMLAR
500
Karaköy'de vapurun iskeleye çarpma anı kamerada Karaköy'de vapurun iskeleye çarpma anı kamerada İstanbul Boğazı'ndaki vapur kazası kamerada İstanbul Boğazı'ndaki vapur kazası kamerada Son dakika 3. sayfa: İstanbul Boğazı'ndaki vapur kazası kamerada Son dakika 3. sayfa: İstanbul Boğazı'ndaki vapur kazası kamerada
Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat Otuz Altı - Tiyatro Nok - Son Dakika

Bu haber Etkinlik.io tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Etkinlik.io tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Etkinlik.io kurumudur.

Advertisement