Servet Kocakaya - Son Dakika

Servet Kocakaya

18.03.2017 20:34
Servet Kocakaya

Servet Kocakaya Nefes Bar Ankara sahnesinde.

Servet Kocakaya Nefes Bar Ankara sahnesinde...

1973 yılında Bingöl'de doğdu. Çocukluğu; Mersin'de son bulacak zikzaklı bir yolculuğun dayattıklarıyla Hatay(dörtyol) ve Diyarbakır'da geçti..Ortaokul ve liseyi Mersin'de tamamlayıp, Ankara Hacettepe Bilgisayar Mühendisliği bölümünü kazandı..Üniversite yıllarında müzik en büyük hedefi olmayı başarınca, son sınıftayken okulu terketti..

1999 Temmuz ayında ilk albümü keke ile dinleyicilerine merhaba dedi. Sanatçı daha sonra; Kizava (2001 mart), Duvar Şarkıları(2002 ), Pencere(2006 kasım) çalışmalarıyla müzik marketlerde yerini aldı.

Yurtiçi ve yutdışında, bir çok festival ve konser organizasyonlarında sahneye çıkan sanatçı konser ve dinletilerine devam ediyor..

Her albümünde birkaç şarkı dışında tamamen kendi söz ve müziklerine yer veren sanatçı, aynı tarzını sürdüreceğine dair açıklamlarla, dinleyicilerine yeni şarkılarının müjdesini de vermiş oluyor..

Detaylar :

İl : Ankara

İlce : Çankaya

Mekan : Nefes Bar

Mekan Adresi : Yenişehir Postanesi Karşısı Tüpgeçit Ayağı

Başlangıç Saati : 18.03.2017 22: 00: 00

Bitiş Saati : 18.03.2017 23: 45: 00

Kategori : Servet Kocakaya

Tür : Konser

Ücretlimi? : Hayır

YORUMLAR
500
Mersin Emniyet Müdürü Aslan, gazetecilerle bir araya geldi Mersin Emniyet Müdürü Aslan, gazetecilerle bir araya geldi Mersin Ticaret Borsası Mersin Ticaret Borsası MTSOB Başkanı Sabri Tekli'den, Vali Pehlivan'a ziyaret MTSOB Başkanı Sabri Tekli'den, Vali Pehlivan'a ziyaret
Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat Servet Kocakaya - Son Dakika

Bu haber Etkinlik.io tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Etkinlik.io tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Etkinlik.io kurumudur.

Advertisement