Star Wars: Güç Uyanıyor"Un Özel Gösterimi Yapıldı - Son Dakika

Star Wars: Güç Uyanıyor"Un Özel Gösterimi Yapıldı

17.12.2015 02:34
Star Wars: Güç Uyanıyor"Un Özel Gösterimi Yapıldı

"Star Wars" serisinin son filmi "Güç Uyanıyor"un özel gösterimi tüm dünya ile aynı anda gerçekleştirildi.

"Star Wars" serisinin son filmi "Güç Uyanıyor"un özel gösterimi tüm dünya ile aynı anda gerçekleştirildi.

Profilo AVM'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen gösterime, filmin Türkiye'deki resmi hayran kitlesi "Jeditürk"ün üyeleri de katıldı.

"Star Wars" hayranlarına yönelik bir dizi etkinliğin de gerçekleştirildiği gösterime ilişkin Jeditürk adına açıklamada bulunan Kağan Atsüren, uzun süredir böyle bir etkinlik olmadığını ifade etti.

Etkinlik hazırlıklarına özen gösterdiklerinin altını çizen Atsüren, "Delinin biri bir kuyuya taş atmış, bin tane akıllı çıkarmaya çalışmış. Biz o deliliği yaptık, şimdi bin akıllı çıkarmaya çalışıyor" dedi.

Kağan Atsüren hayalini kurdukları şeyleri yavaş yavaş yapmaya başladıklarını da dile getirerek, şöyle konuştu:

"Devamlı gelişen ve yenilenen bir ekiple daha iyilerini yapacağımıza inanıyorum. Önümüzdeki sene, 2 tane Star Wars filmi seyredeceğiz ve bu her sene artarak devam edecek gibi gözüküyor. Bizim ekibimiz bu işin gerçekten sevdalısı olarak bunu yapıyor. Destek olan bir çok kurum, kuruluş vardı. Hepsine teşekkür ediyorum."

"Star Wars" kostümleri, ışın kılıçları ve maskeleriyle organizasyona katılan Jeditürk Fan Club üyeleri arasında kostüm yarışması düzenlendi. Yarışmanın birinciliğini, "Kylo Ren" kostümüyle Utku Öktem kazandı.

Işın kılıçlarıyla "Samurai Lightsaber Show" gerçekleştirildiği etkinlikte ayrıca Jeti Türk üyeleri, "Star Wars" filmiyle ilgili detay sorulara verdikleri yanıtlara göre ödüller kazandı.

Etkinliğe katılan senarist Gökhan Tosun da filmin büyük bir hayranı olduğunu aktararak, "Böyle organizasyonlara ülkemizde de denk gelmek gurur ve heyecan verici. Darısı Türkiye'de kendi hayran kitlesini oluşturmuş olan 'Doctor Who', 'Sherlock', 'Walking Dead' gibi dizilerin başına" dedi. Filmi izledikten sonra değerlendirmede bulunan Tosun, "Seriyi sevenleri hayal kırıklığına uğratmayacak bir devam filmi olmuş" tespitinde bulundu.

"Star Wars" serisinin son filmi "Güç Uyanıyor", filmi özel gösterimde izleyen seyircilerden yoğun ilgi gördü.

YORUMLAR
500
Ticaret Bakanı Mehmet Muş, 'Fırsatçılığı bitireceğiz' diyerek duyurdu! Sıfır araçlara ikinci el satış yasağı getiriliyor Ticaret Bakanı Mehmet Muş, 'Fırsatçılığı bitireceğiz' diyerek duyurdu! Sıfır araçlara ikinci el satış yasağı getiriliyor Bakan Kasapoğlu: 5. İslami Dayanışma Oyunları'nı tarihinin en fazla katılımıyla düzenliyoruz Bakan Kasapoğlu: 5. İslami Dayanışma Oyunları'nı tarihinin en fazla katılımıyla düzenliyoruz Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, 13. Büyükelçiler Konferansı'nda konuştu: (5) Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, 13. Büyükelçiler Konferansı'nda konuştu: (5)
Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Star Wars: Güç Uyanıyor'Un Özel Gösterimi Yapıldı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement