Van İçin Rock! - Son Dakika

Van İçin Rock!

25.10.2011 12:50
Van İçin Rock!

Van'da yaşanan büyük depremin ardından rock müzik yapan ünlüler ve gruplar bir araya geldi. 'Van için Rock' yardım konserinden kazanılacak gelir Kızılay'a aktarılacak.

Van'da yaşanan 7.2'lik deprem felaketinin ardından müzisyenler de harekete geçti. Rock sanatçıları ve grupları, yardım konseri için bir araya geliyor.

Konserin duyurusu şöyle:

"Biz müzisyenler olarak, birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımız olduğu bu ortamda, en iyi yaptığımızı düşündüğümüz şeyle yani ürettiğimiz müziği arkamıza alarak Van'a destek için bir araya geliyoruz. Bu konserin amacı Van'da yaşanan deprem felaketinin yaralarını sarmaktır.

Amacımız eğlenmek değil, aksine birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımız olan şu dönemde başta biz müzisyenler bir araya gelerek, mümkün olduğu ölçüde Van'da yaşanan felaketin yaralarını sarmaya çalışmaktır.

Türkiye'de ilk kez bu kadar çok Rock grubunu bir arada izleyeceğiniz bu konserde dinleyici sayısı oldukça önemli. Kısa sürede organize olduğumuz bu büyüklükte bir konserde olup Van'da yaşanan felakete katkı sağlayacağınızdan eminiz.

Pazar 12.00'da başlayacak konser 23.30'a kadar sürecektir. Kapı açılış saati ise normale göre biraz erken; saat 10.00'da kapılar açılacaktır. Sıradışı bu konserde, gelin hep birlikte hem Van için toplayabildiğimiz kadar parayı toplayalım hem de bu tarihi konserin bir parçası olalım.

Konserde çalışan, destekleyen, sahnede olan, satış yapan herkes gönüllüdür. Kimse her hangi bir ücret almayacaktır. Konserin tüm geliri doğrudan Türk Kızılay'ına aktarılacaktır."

Katılımı kesinleşen isimler şöyle: ? 4x4, Aslı, Aylin Aslım, Ayşe Saran- Murder King, Can Bonomo, Cem Köksal, Çilekeş, Demirhan Baylan, Demir Demirkan, Dilemma, Duman, Direc-t, Emre Aydın, Ete Kurttekin, Feridun Düzağaç, Foma, Gece, Gece Yolcuları, Gripin, Haluk Levent, Kurban, Mabel Matiz, Malt, Marsis, Melis Danişmend, Model, Moğollar, Mor ve Ötesi, Multitap, Ogün Sanlısoy, Özge Fışkın, Pamela, Redd, TNK, Yüksek Sadakat.

Biletler, salı gününden itibaren tüm Biletix satış kanallarından veya Maçka Küçükçiftlik Park gişesinden temin edilebilir.

Daha fazla bilgi için: vanicinrock.org? Twitter'dan takip için: twitter.com/vanicinrock

Yer: Maçka Küçükçiftlik Park?Tarih: 30 Ekim 2011 Pazar?Saat: 12.00 - 23.30?Kapı Açılış Saati: 10.00 ?Bilet Fiyatı: 20 TL

YORUMLAR
500
İklim aktivistleri ellerini 1889 tarihli Van Gogh tablosuna yapıştırdı İklim aktivistleri ellerini 1889 tarihli Van Gogh tablosuna yapıştırdı Van Gölü kıyısında kurulan havuzda yüzme eğitimi Van Gölü kıyısında kurulan havuzda yüzme eğitimi Van depremini yaşayan afetzede kadın gönüllü olarak afetlere karşı vatandaşı bilgilendiriyor Van depremini yaşayan afetzede kadın gönüllü olarak afetlere karşı vatandaşı bilgilendiriyor
Kaynak: ElmaElma.com

Son Dakika Kültür Sanat Van İçin Rock! - Son Dakika

Bu haber ElmaElma.com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ElmaElma.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ElmaElma.com kurumudur.

Advertisement