Yılın İlk Kitap Fuarı Adana'da Açılıyor - Son Dakika
Kültür Sanat

Yılın İlk Kitap Fuarı Adana'da Açılıyor

Yılın İlk Kitap Fuarı Adana\'da Açılıyor

Çukurova Kitap Fuarı 9. Yılında 9 Gün Olarak Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor.

17.12.2015 12:24  Güncelleme: 12:25

Kuruluşumuz TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle, Çufaş Çukurova Fuarcılık A.Ş., Adana Valiliği ve Adana Büyükşehir Belediyesi desteği ile düzenlenen Çukurova Kitap Fuarı, 9-17 Ocak 2016 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Dokuzuncu yılında dokuz gün olan Çukurova Kitap Fuarı, 250 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla gerçekleştirilecektir. Fuarda panel, söyleşi ve çocuk etkinlikleri gibi 70 kültür etkinliği düzenlenecektir.

Çukurova 9. Kitap Fuarı, aralarında Ercan Kesal, İsmail Saymaz, Gülten Dayıoğlu, Fehim Taştekin, Mahir Ünsal Eriş, Mavisel Yener, Murathan Mungan, Behiç Ak, Aret Vartanyan, Seda Diker, Aytül Akal, Erdal Demirkıran, Hikmet Anıl Öztekin, Sibel Eraslan'ın da bulunduğu pek çok değerli yazarı, şairi ve çizeri konuk ediyor.

Fuar Ziyaret Saatleri Değişti

Girişin ücretsiz olduğu Çukurova 9. Kitap Fuarı, 07-16 Ocak 2016 tarihleri arasında 10.00-19.30, 17 Ocak Pazar günü ise 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat Yılın İlk Kitap Fuarı Adana'da Açılıyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement