Yıllar ne çabuk geçti! En Son Babalar Duyar dizisinin Ceren'i anne oluyor - Son Dakika

Yıllar ne çabuk geçti! En Son Babalar Duyar dizisinin Ceren'i anne oluyor

05.06.2021 18:19

En Son Babalar Duyar dizisinde canlandırdığı Ceren karakteriyle hafızalara kazınan Jale Özkan'ın bebeğini kucağına almak için gün saydığı öğrenildi.

Türk televizyon tarihine adını yazdıran diziler arasında yer alan En Son Babalar Duyar adlı komedi dizisinde canlandırdığı "Ceren" karakteriyle hafızalara kazınan oyuncu Jale Özkan'ın bebeğini kucağına almak için gün saydığı öğrenildi.

Yıllar ne çabuk geçti! En Son Babalar Duyar dizisinin Ceren'i anne oluyor

UZUN YILLAR HERHANGİ BİR PROJEDE ROL ALMADI

8 Kasım 2015'de Ömür Özkan ile hayatını birleştiren oyuncu 8,5 aylık hamile. Ünlü oyuncu iki hafta sonra çocuğunu kucağına alacak. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nden mezun olan Jale Azaklı, uzun yıllardır herhangi bir projede boy göstermedi.

"EVLENDİKTEN SONRA ARA VERMEK DURUMUNDA KALDIM"

Geçtiğimiz sene Snob Magazin'den Arif Hür'e konuşan Jale Azaklı Özkan, "Evlendikten sonra setlere biraz ara vermek durumunda kaldım. Ama setleri çok özledim. Reklam, dizi ve sinema arasında bir ayrım yapmıyorum. Senaryosu içime sindikten sonra herhangi bir projede yer alabilirim" demişti.

'En Son Babalar Duyar' dizisinin Ceren'i anne oluyor
YORUMLAR
500
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Yıllar ne çabuk geçti! En Son Babalar Duyar dizisinin Ceren'i anne oluyor - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement