90'lı yılların parlayan yıldızı Kader'in son halini görenler tanıyamadı - Son Dakika

90'lı yılların parlayan yıldızı Kader'in son halini görenler tanıyamadı

28.06.2021 23:03

90'lı yıllarda seslendirdiği "Adamım" ve daha birçok şarkıyla dönemin parlayan isimleri arasında yer alan ünlü şarkıcı Kader'in son hali ortaya çıktı. Kader'deki büyük değişim, hayranlarını şaşkınlığa uğrattı.

90'lı yılların aranan sanatçıları arasında yer alan Kader Çetintürk'ün son hali, hayranları tarafından büyük şaşkınlıkla karşılandı. Sabret ve Güleceği Yakında isimli albümleriyle milyonlarca dinleyici kitlesine ulaşan ve özellikle bir neslin sıkı takip ettiği sanatçılardan biri olan Kader'in yeni fotoğrafları ortaya çıktı.

ADAMIM ŞARKISI DÖNEME DAMGA VURGU

Müzik dünyasına 13 yaşında adım atan şarkıcı Kader, uzun bir süredir ortalarda görünmüyordu. 1996 yılında piyasaya sürdüğü 'Adamım' şarkısıyla müzik listelerinde adından söz ettiren Kader'in, yıllar içindeki değişimi yeni fotoğraflarında görüldü.

İşte şarkıcı Kader'in son hali:

90'lı yılların parlayan yıldızı Kader'in son halini gören kimse tanıyamadı
90'lı yılların parlayan yıldızı Kader'in son halini gören kimse tanıyamadı
YORUMLAR (2)
  • Adem Türk: Ne var halinde allah aşkına. 40 yaşını geçmiş bir Bayan için gayet fit görünüyor. Severek dinlediğimiz düzgün kalabilen ender şarkıcılardan biridir. Cevap Yaz 26 1 Yayından Kaldır
500
Nurhana Demet'ten ''çocukluğum  Zararda' Nurhana Demet'ten ''çocukluğum  Zararda' AK Parti İstanbul'un kampanya şarkısı belli oldu AK Parti İstanbul'un kampanya şarkısı belli oldu

Son Dakika Magazin 90'lı yılların parlayan yıldızı Kader'in son halini görenler tanıyamadı - Son Dakika


Advertisement