Alec Baldwin'in yönetmeni öldürdüğü Rust filminin setinde aksilikler bitmiyor! Çalışanı, zehirli örümcek ısırdı - Son Dakika

Alec Baldwin'in yönetmeni öldürdüğü Rust filminin setinde aksilikler bitmiyor! Çalışanı, zehirli örümcek ısırdı

08.11.2021 19:17

Alec Baldwin'in Rust filminin setinde yanlışlıkla görüntü yönetmenini kurusıkı tabancayla öldürdüğü kaza sonrası başka bir olay daha yaşandı. Sıkıntının bitmediği sette, ışık operatörü zehirli örümcek tarafından ısırıldı. Hastaneye kaldırılan set çalışanının kolunu kaybetme riski ile karşı karşıya olduğu açıklandı.

Aktör Alec Baldwin, 21 Ekim'de New Mexico eyaletinde "Rust "isimli filmin çekimleri sırasında kullandığı silahla 42 yaşındaki Görüntü Yönetmeni Halyna Hutchins'in ölümüne neden olmuş, yaralanan 48 yaşındaki Yönetmen Joel Souza hastaneye kaldırılmıştı.

KOLUNU KAYBEDEBİLİR

Bu olayın ardından Rust filminin setinden kötü bir haber daha geldi. Sette yapım görevlisi olarak çalışan işçi Jason Miller zehirli bir örümcek tarafından ısırıldı. Hastaneye kaldırılan Miller'ın kolunu kaybetme riski taşıdığı belirtildi.

SETTE YETERLİ ÖNLEM ALINMADIĞI İDDİA EDİLMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde sette görev alan ekip üyeleri film çekimleri sırasında gerekli önlemlerin alınmadığını ve bir dizi kazanın yaşandığını iddia etmişti.

YORUMLAR
500

Son Dakika Magazin Alec Baldwin'in yönetmeni öldürdüğü Rust filminin setinde aksilikler bitmiyor! Çalışanı, zehirli örümcek ısırdı - Son Dakika Magazin


Advertisement