Altın Portakal başladı - Son Dakika

Altın Portakal başladı

04.10.2021 10:50
Altın Portakal başladı

BU yıl 58'incisi düzenlenen Antalya Altın Portakal Film Festivali önceki akşam Antalya Kapalı Spor Salonu'ndaki açılış töreniyle başladı.

BU yıl 58'incisi düzenlenen Antalya Altın Portakal Film Festivali önceki akşam Antalya Kapalı Spor Salonu'ndaki açılış töreniyle başladı. Geceye ulusal yarışmaların jüri üyeleri Emin Alper, Ahmet Sesigürgil, Ayfer Tunç, Gaye Su Akyol, Hazal Kaya, Muhammet Uzuner, Senem Tüzen, Öykü Karayel, Tunç Şahin, Pelin Esmer, Pınar Öğünç ve film ekipleri katıldı. Gecenin açılışını ise Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Festival Başkanı Muhittin Böcek yaptı.

Altın Portakal başladı

BEREKETLİ BİR YIL

Jüri Başkanı Emin Alper, çok heyecanlı olduklarını söyledi: " Türkiye'nin en eski ve köklü festivalinde jüri olmak hepimiz için gurur meselesi. Bu yılki seçki, yaşadığımız onca olumsuz koşullara rağmen Türkiye sinemasının çok bereketli bir sene geçireceğinin işaretlerini barındırıyor. Umarız seyirci aşılarını olup bir an önce salonlarımıza geri döner."

Altın Portakal başladı

Erol Evgin, festivalin açılış konserini verdi.

YORUMLAR
500
Son dakika haber | Otluk ve sazlık alanda çıkan yangın söndürüldü Son dakika haber | Otluk ve sazlık alanda çıkan yangın söndürüldü HAYVAN DOLANDIRICILIĞI ŞÜPHELİLERİ YAKALANDI HAYVAN DOLANDIRICILIĞI ŞÜPHELİLERİ YAKALANDI
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Altın Portakal başladı - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement