Altın Portakal'da yaşanan tartışma sonrası Nihal Yalçın'a sevgilisinden destek - Son Dakika

Altın Portakal'da yaşanan tartışma sonrası Nihal Yalçın'a sevgilisinden destek

11.10.2021 18:19

Altın Portakal Film Festivali'nde 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülüne layık görülen Nihal Yalçın ile Tamer Karadağ arasında yaşanan diyaloğun etkisi devam ediyor. Yaşananların ardından Yalçın'a sevgilisi Berker Güven'den destek geldi. Güven, Nihal Yalçın'a "Mutlulukların daim olsun sevgilim. Seninle gurur duyuyorum!" sözleriyle seslendi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın katkılarıyla Antalya Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen 58'inci Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde Nihal Yalçın, 'Zuhal' filmindeki performansıyla 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülüne layık görüldü.

YALÇIN: 'ARTIK SUS' MU DEMEK İSTEDİNİZ?

Konuşmasının ekip arkadaşlarına teşekkür ettiği kısmında Karadağlı, ödülü Nihal Yalçın'a uzattı. Seyircilerin alkışladığı o anlarda Yalçın ise şaşkınlığını gizleyemeyerek, "Kim verdi ödülü?" diye sordu. Daha sonrasında ise Karadağlı'ya dönerek "Sus mu dediniz? Artık sus mu diyorsunuz?" ifadelerini kullandı. Tamer Karadağlı ise "Ödülünüzle birlikte konuşun diye" yanıtını verdi.

"LÜTFEN TAMER'İN ÖNÜME GEÇMESİNE İZİN VERMEYİN"

Çok diyalog sonrası Nihal Yalçın sosyal medya hesabından açıklama yaptı. "Lütfen Tamer'in önüme geçmesine izin vermeyin! Bu gece benim gecem!" diyen Yalçın'a kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Berker Güven destek verdi.

"SENİNLE GURUR DUYUYORUM"

Nihal Yalçın'ın fotoğrafını Instagram hesabından yayınlayan Güven, paylaşımına, "Saygıyla, sevgiyle, tüm desteğimle arkanda sadece durmayı bilerek seni iftihar ve hayranlıkla izliyor olacağım. Mutlulukların daim olsun sevgilim. Seninle gurur duyuyorum!" notunu düştü.

Nihal Yalçın'a oyuncu sevgilisi Berker Güven'den destek
Altın Portakal'da yaşanan tartışma sonrası Nihal Yalçın'a sevgilisinden destek
Altın Portakal'da yaşanan tartışma sonrası Nihal Yalçın'a sevgilisinden destek
Altın Portakal'da yaşanan tartışma sonrası Nihal Yalçın'a sevgilisinden destek
Altın Portakal'da yaşanan tartışma sonrası Nihal Yalçın'a sevgilisinden destek

Son Dakika Magazin Altın Portakal'da yaşanan tartışma sonrası Nihal Yalçın'a sevgilisinden destek - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (4)
  • Selahattin KOÇER: Teröre bulaşan sempati duyan onlara hizmet eden kim varsa hepsini Allah kahretsin bitmediniz böyle ifşa olan insanlara bence akıllanana kadar iş vermeyeceksin. Bunlara bu yakışır yaptırım uygulayacaksin Cevap Yaz 8 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika

İzmir'de vatandaşı tekmeleyen polis görevden uzaklaştırıldı 20:09 İzmir'de vatandaşı tekmeleyen polis görevden uzaklaştırıldı Polislerin şiddet uyguladığı video sosyal medyada olay yarattı 17:14 Polislerin şiddet uyguladığı video sosyal medyada olay yarattı Yerli otomobilin fiyatı ne kadar olacak? İşte TOGG CEO'sunun yanıtı! 16:05 Yerli otomobilin fiyatı ne kadar olacak? İşte TOGG CEO'sunun yanıtı!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla döviz kurunda manipülasyon yapanlar tek tek tespit edilecek 14:57 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla döviz kurunda manipülasyon yapanlar tek tek tespit edilecek Müslüme'nin anneannesi konuştu: Biz şeriat altında yaşıyoruz, aklımı kaybedeceğim! 12:25 Müslüme'nin anneannesi konuştu: Biz şeriat altında yaşıyoruz, aklımı kaybedeceğim! Tutuklu dede Hasan Yağal, 11 ay önce Facebook'ta Müslüme ile fotoğrafını paylaşmış! 11:51 Tutuklu dede Hasan Yağal, 11 ay önce Facebook'ta Müslüme ile fotoğrafını paylaşmış!
Zamlar nedeniyle gelen tepkilerden bıktı! Dükkanına 11:17 Zamlar nedeniyle gelen tepkilerden bıktı! Dükkanına "Lütfen zamlarla ilgili benimle tartışmayın. Zamları ben yapmıyorum" notu astı! Dede Hasan Yağal, Müslüme'nin boynundaki DNA için kendisini böyle savundu: O benim torunum öpmüşümdür! 10:35 Dede Hasan Yağal, Müslüme'nin boynundaki DNA için kendisini böyle savundu: O benim torunum öpmüşümdür!
Advertisement