Arka Sokaklar'ın güzel oyuncusu Perihan Ünlücan makyajsız yakalandı - Son Dakika

Arka Sokaklar'ın güzel oyuncusu Perihan Ünlücan makyajsız yakalandı

27.12.2021 23:59

Arka Sokaklar dizisinde "Avukat Başak" karakterine hayat veren Perihan Ünlücan alışveriş merkezinde makyajsız haliyle kameralara yakalandı. Kahve bardağında yazan ismi dikkat çeken 37 yaşındaki ünlü oyuncu, "Ayşe benim kod adım. Her kahve sipariş verdiğimde adımı 'Ayşe' diye yazarım. Çünkü R harfini söyleyemediğim için Perihan yerine Ayşe diye söylüyorum ismimi" sözlerine yer verdi.

Kanal D'de ekrana gelen Arka Sokaklar dizisinde "Avukat Başak" rolüne hayat veren Perihan Ünlücan (37), geçtiğimiz akşam bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Ünlücan'ın makyajsız hali dikkat çekti.

"HER KAHVE SİPARİŞİMDE 'AYŞE' ADINI KULLANIRIM"

Aldığı kahve bardağının üstünde Ayşe yazısını fark eden basın mensuplarına "Ayşe benim kod adım. Her kahve sipariş verdiğimde adımı 'Ayşe' diye yazarım. Çünkü R harfini söyleyemediğim için Perihan yerine Ayşe diye söylüyorum ismimi." diyerek şaşırttı.

Arka Sokaklar'ın ünlü oyuncusu Perihan Ünlücan kameralara makyajsız yakalandı

"UZUN SÜRE EKRANLARDA OLMAK ZOR İŞ"

2 sezondur Arka Sokaklar dizisinin kadrosunda olan oyuncu "Çok başarılı bir ekip ile çalışıyorum. Böyle güzel bir sette olmak benim için çok güzel bir duygu. Başarı tesadüf değildir. Uzun süre ekranlarda olmak zor bir iştir." dedi.

Arka Sokaklar'ın güzel oyuncusu Perihan Ünlücan makyajsız yakalandı
Arka Sokaklar'ın güzel oyuncusu Perihan Ünlücan makyajsız yakalandı
Arka Sokaklar'ın güzel oyuncusu Perihan Ünlücan makyajsız yakalandı
YORUMLAR
500
Video: Shanghai'da Salgının Hafiflemesiyle Birlikte Alışveriş Yerleri Yeniden Açılıyor Video: Shanghai'da Salgının Hafiflemesiyle Birlikte Alışveriş Yerleri Yeniden Açılıyor Pandemi sonrası yerli kamp malzemelerine ilgi arttı Pandemi sonrası yerli kamp malzemelerine ilgi arttı ÇÜRÜYEN GIDA, ATMOSFERE 25 KAT DAHA ZARARLI ÇÜRÜYEN GIDA, ATMOSFERE 25 KAT DAHA ZARARLI
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Arka Sokaklar'ın güzel oyuncusu Perihan Ünlücan makyajsız yakalandı - Son Dakika


Advertisement