Ata Demirer'den Türkan Şoray'a Ret - Son Dakika
Magazin

Ata Demirer'den Türkan Şoray'a Ret

Ata Demirer\'den Türkan Şoray\'a Ret

32 yıl aradan sonra ilk kez yönetmen koltuğuna oturacak olan Türkan Şoray, Ata Demirer'e teklif götürdü. Ancak ünlü komedyen bu teklifi geri çevirdi.

27.12.2013 17:02  Güncelleme: 18:51

Türkan Şoray, Erendiz Atasü'nün 'Kadınlar da Vardır' adlı hikayesini sinemaya aktarmak için 32 yıl aradan sonra ilk kez yönetmen koltuğuna oturacağı filmi için çalışmalara devam ediyor. Senaristliğini ve yönetmenliğini kendisinin yapacağı filmi için hazırlıklara başlayan Şoray, başrol için 'Eyvah Eyvah' filminde büyük beğeniyle izlediği Ata Demirer'e teklif götürdü. Demirer'in Şoray'dan aldığı beklenmedik teklif karşısında çok mutlu olduğunu söyleyerek kibarca geri çevirdiği öğrenildi.

PROGRAMLARI UYUŞMADI

Demirer'in 31 Ocak'ta vizyona girecek filmi 'Eyyvah Eyvah 3'ün programıyla uyuşmadığı gerekçesiyle, Şoray'ın şubat ayında çekimlerine başlayacağı filmi geri çevirdiği söylendi. Filmin oyuncu kadrosunu oluşturmaya başlayan Şoray, Demirer'den "Hayır" cevabını aldıktan sonra vakit kaybetmeden aklındaki diğer isimlerle görüşmeye başladı.

KOREL VE YEŞİLÇAY'I OYNATACAK

Yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdüren Şoray'ın filmde Bergüzar Korel ve Nurgül Yeşilçay'ı oynatacağı da konuşulanlar arasında. Filmde modern şehir hayatı kadınını Bergüzar Korel, hayatını ailesine adamış kadını ise Nurgül Yeşilçay'ın canlandırması bekleniyor. Türk Sineması'nın Sultanı, 'İkinci Bahar' dizisinde oynadığı Nurgül Yeşilçay için "Ona bayılıyorum, dünya çapında bir oyuncu" diyerek övgüler yağdırmış, Bergüzar Korel için ise "Onu kendime benzetiyorum" yorumunda bulunmuştu.

Şoray, şu sıralar sinemadaki yeni teknikleri öğrenmek için bol bol kitap okuyor.

Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Ata Demirer'den Türkan Şoray'a Ret - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement