Başarılı oyuncu İlhan Şen, yeni sevgilisiyle kameralara takıldı - Son Dakika

Başarılı oyuncu İlhan Şen, yeni sevgilisiyle kameralara takıldı

04.07.2022 10:03

Aşk Mantık İntikam dizisinde başrol oynayan İlhan Şen, yeni sevgilisiyle kameralara takıldı. Özel hayatını gizli tutmayı tercih eden başarılı oyuncu, sevgilisiyle el ele Özcan Deniz'in konserine girdi.

Bir süredir modacı Samar Dadgar ile aşk yaşayan Özcan Deniz, önceki akşam 15 yıllık aranın ardından konser verdi. Şimdilerde ATV ekranlarında yayınlanan Sevmek Zamanı isimli dizide başrolü oynayan İlhan Şen de yeni sevgilisiyle Deniz'e dinlemeye gitti.

SEVGİLİSİNİ KAHKAHALARA BOĞDU

Daha önce rol aldığı Aşk Mantık İntikam dizisindeki başrolü Burcu Özberk ile aşk yaşadığı ileri sürülen İlhan Şen, yeni ilişkisiyle adeta ters köşe yaptı. Oyuncu, sevgilisi Pınar Gülkapan ile el ele konsere geldi. Konser sonrası kulis tarafına geçen Şen'i gören Erkan Özerman yeni baskısı çıkan "İzmirli Dario" adlı kitabını imzalayarak verdi. Komik şeyler anlatan İlhan Şen, anlattıkları ile sevgilisini kahkahalara boğdu.

Yakışıklı oyuncu İlhan Şen, yeni sevgilisiyle görüntülendi
Yakışıklı oyuncu İlhan Şen, yeni sevgilisiyle görüntülendi
YORUMLAR
500
Oğluyla yaşadığı diyaloğu paylaşan Özcan Deniz'den imalı sözler: Mutluluk entelektüel bir seçimdir, bir ömür kavrayamayan cahillerle dolu bu dünya Oğluyla yaşadığı diyaloğu paylaşan Özcan Deniz'den imalı sözler: Mutluluk entelektüel bir seçimdir, bir ömür kavrayamayan cahillerle dolu bu dünya
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Başarılı oyuncu İlhan Şen, yeni sevgilisiyle kameralara takıldı - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement