Buket Aydın-Emir Sarıgül aşkı fotoğrafla belgelendi - Son Dakika

Buket Aydın-Emir Sarıgül aşkı fotoğrafla belgelendi

20.07.2020 12:42

Emir Sarıgül'le çekilen fotoğrafının ortaya çıkmasından sonra çıkan aşk dedikodularını yalanlayan Buket Aydın'ın Sarıgül'le aşk yaşadığını gözler önüne serecek yeni bir fotoğrafı ortaya çıktı.

Mayıs ayı başında Demirören Medya'daki görevlerinden istifa eden ardından da eşi Erce Baykal'dan boşanan Buket Aydın'ın Emir Sarıgül'le aşk yaşadığı iddia edilmişti. Aydın, bu iddiaları yalanlayıp "arkadaşız" dese de ortaya çıkan yeni bir fotoğraf yaşanan aşkı ispatlar nitelikte.

SAMİMİ POZ

Şu sıralar bir yerde çalışmayan spiker Buket Aydın'ın iş adamı Emir Sarıgül'le birlikte samimi pozlar verirken çekilen bir fotoğrafı ortaya çıktı.

Buket Aydın-Emir Sarıgül aşkı fotoğrafla belgelendi

DAHA ÖNCE İDDİALARI YALANLAMIŞTI

Aydın, daha önce Emir Sarıgül'le bir aracın arkasında çekilen fotoğrafının yayılması üzerine açıklama yapmış ve "Telefonumda ve instagram hesabımda siyasetçiler, iş insanları ve sanatçılarla çekilmiş yüzlerce fotoğrafımdan sadece birini alıp kötü niyetli biçimde servis edenleri Allah'a havale ediyorum. Arkadaşım Emir Sarıgül'den de ona istemeden verdiğim rahatsızlıktan ötürü özür diliyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Buket Aydın-Emir Sarıgül aşkı fotoğrafla belgelendi
YORUMLAR (26)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Hatay'da arıza nedeniyle yolun sağında duran araca otomobil çarptı: 3 yaralı Hatay'da arıza nedeniyle yolun sağında duran araca otomobil çarptı: 3 yaralı Aydın'da kayıp kişi öldürülmüş halde sazlık alanda bulundu Aydın'da kayıp kişi öldürülmüş halde sazlık alanda bulundu Bu defa kurt değil sokak köpekleri, yetiştiricilerin korkulu rüyası oldu Bu defa kurt değil sokak köpekleri, yetiştiricilerin korkulu rüyası oldu

Son Dakika Magazin Buket Aydın-Emir Sarıgül aşkı fotoğrafla belgelendi - Son Dakika


Advertisement