Düğün İstanbul'da balayı Bodrum'da - Son Dakika

Düğün İstanbul'da balayı Bodrum'da

19.07.2020 15:00
Düğün İstanbul'da balayı Bodrum'da

Cemal Dindar'ın nikah şahitliklerini Türkiye Cumhuriyeti Bern Büyükelçisi İlhan Saygılı ile İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Hakim Fatih Çınar yaptı.

Cemal Dindar'ın nikah şahitliklerini Türkiye Cumhuriyeti Bern Büyükelçisi İlhan Saygılı ile İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Hakim Fatih Çınar yaptı. Grup Suit Up'ın sahne aldığı düğüne pandemi dolayısıyla az sayıda davetli ve çiftin akrabaları katıldı. Çift, düğünden sonra balayı için Bodrum'a uçtular. Pandemi dolayısıyla sınırlı sayıda davetlinin katıldığı nikahta, Ediz Hun'un kızı Bengü Hun Saygılı ile evli olan Bern Büyükelçisi İlhan Saygılı, nikah şahitliği için eşi Bengü Hanım ile İsviçre'den geldi.

Düğün İstanbul'da balayı Bodrum'da

YORUMLAR
500
Turgutreis Atıksu Arıtma Tesisi inşaatı yüzde 66 tamamlandı Turgutreis Atıksu Arıtma Tesisi inşaatı yüzde 66 tamamlandı Bodrum Belediyesi, İlçe Genelinde Temizlik Çalışmalarını Sürdürüyor Bodrum Belediyesi, İlçe Genelinde Temizlik Çalışmalarını Sürdürüyor Şişli'de 1'i polis 5 kişinin yaralandığı olayla ilgili 9 kişi gözaltına alındı Şişli'de 1'i polis 5 kişinin yaralandığı olayla ilgili 9 kişi gözaltına alındı
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Düğün İstanbul'da balayı Bodrum'da - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement