Ece Dizdar ve Hazal Kaya'dan Esra Erol'a tepki: Bunları ekranda görmek istemiyorum - Son Dakika

Ece Dizdar ve Hazal Kaya'dan Esra Erol'a tepki: Bunları ekranda görmek istemiyorum

30.01.2022 13:20
Ece Dizdar ve Hazal Kaya'dan Esra Erol'a tepki: Bunları ekranda görmek istemiyorum

ATV'de ekranlarında yayınlanan Esra Erol'un programında yaşanan olay sosyal medyada çok konuşuldu. Esra Erol'un yüzünü göstermek istemeyen 18 yaşındaki kızı azarlaması tepki çekti. Konuyla ilgili oyuncu Ece Dizdar ise, "İfşa edilmek istemeyen mağduru ifşa, psikolojik şiddet, fail aklayıcılık, mağdura bedenini korusaydın suçlaması ne ararsan var. RTÜK sen bununla ilgilen" dedi.

Esra Erol'a konuk olan E. Y., sosyal medyaya damga vurdu. Esra Erol'un yüzünü göstermek istemeyen genç kızı azarlaması sosyal medyada eleştirildi. Hazal Kaya ve Ece Dizdar'dan Esra Erol'a tepki gösterdi.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

40 yaşındaki evli adama kaçan 18 yaşındaki kızla konuşan Esra Erol gözyaşlarına boğuldu. Canlı yayında yüzünü göstermek istemeyen genç kızla konuşan Esra Erol, "Bu nedir ya 18 yaşındasın kızım sen, bu mu geleceğin, bu mu kendine layık gördüğün hayat, o çatı katını mı kendine layık görüyorsun" diyerek sitem etti. Erol'un canlı yayında yüzünü göstermek istemeyen 18 yaşındaki kızı azarlaması tepki çekti. Twitter'da gündem olan Erol'a eleştirilere geldi.

ECE DİZDAR'DAN DA ELEŞTİTİRİ GELDİ

Oyuncu Ece Dizdar'da Erol'a Twitter'dan tepki gösterdi. Dizdar, "Mide bulandırıcı. Bunları ekranda görmek istemiyorum bu normalleştirmeyi kabul edemiyorum artık. İfşa edilmek istemeyen mağduru ifşa, psikolojik şiddet, fail aklayıcılık, mağdura bedenini korusaydın suçlaması ne ararsan var. RTÜK sen bununla ilgilen" diyerek, sitem etti.

HAZAL KAYA TEPKİ GÖSTERDİ

Kaya paylaşımına şunları yazdı: Kameraların önünde suratına suratına bağırarak o küçücük kıza söylediklerinin, öldürülen, şiddete uğrayan kadınlara 'Orada ne işi varmış?' demekten ne farkı var? Sen kimsin de yayına çıkmak istemeyen, belli ki ağır travma yaşayan bir kadın üzerinden şov yapıyorsun?

YORUMLAR (9)
  • Melek Gülşen: Müge Anlı ve Esra erol tipi programlar faydasından çok zararı olan programlar. Toplumun psikolojisini bozmaktadır. Bence biran önce kaldırılmalıdır. Gündüz kuşağında televizyonda birbirini azarlayan, birbirine bağıran insanlar görmekten bıktık. Kan donduran cinayetler, birbirini aldatanlar. Yeter artık... Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır
  • Hasan ŞENBAYRAK: Sadece Esra Erol değil,müge anlı başta olmak üzere bu tarz programların tamamı kaldırılmalı.Bir tv programını mahkemeye çevirerek insanlar haklı,haksız itham ediliyor.Hangi hadle polisin,savcının işini üstleniyorlar.Orda bir suçlu yakalanmış olsa bile stüdyoya polis çağırıp teslim etmek; "Biz polisinde savcınında yapamadığını yaptık,kolluk kuvvetleri ve savcılar bir tv programı kadar bile iş yapamıyorlar " demektir.Sansürlenen filmlerden daha beterini gerçek hayatlarda görüyoruz.DİKKATE ALINSIN Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Fenerbahçe, 5 yıldızlı logosunu paylaştı, Galatasaray 'göndermeli' günaydın mesajıyla karşılık verdi Fenerbahçe, 5 yıldızlı logosunu paylaştı, Galatasaray 'göndermeli' günaydın mesajıyla karşılık verdi Haber bültenleri ve haber programlarında da 'Akıllı İşaretler' uygulamasına geçilecek Haber bültenleri ve haber programlarında da 'Akıllı İşaretler' uygulamasına geçilecek İngiliz ordusunun sosyal medya hesapları hacklendi İngiliz ordusunun sosyal medya hesapları hacklendi
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Ece Dizdar ve Hazal Kaya'dan Esra Erol'a tepki: Bunları ekranda görmek istemiyorum - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement