1 ay önce eşinden boşanan Ceren Moray, gizemli erkek arkadaşıyla görüntülendi - Son Dakika

1 ay önce eşinden boşanan Ceren Moray, gizemli erkek arkadaşıyla görüntülendi

27.05.2022 22:51

2017 yılında Fransız Nico Brun ile nikah masasına oturan oyuncu Ceren Moray, geçtiğimiz ay evliliğini sonlandırdı. Boşanma sonrası sessizliğini koruyan Moray, önceki akşam bir erkek arkadaşıyla görüntülendi. Basın mensuplarını gören oyuncu, "Yanımdaki çok yakın arkadaşım" derken genç adamın "Manyak mısınız? Ben burada akşama kadar soğan, sarımsak doğruyorum. Ceren'le alakam yok" demesi herkesi şaşkına çevirdi.

Kavak Yelleri, O Hayat Benim ve Avlu gibi sevilen dizilerdeki başarısıyla yıldızı parlayan Ceren Moray, geçtiğimiz ay Fransız Nico Brun ile sessiz sedasız boşandı. Çiftin, evliliklerini yürütemediği ve bu yüzden anlaşmalı olarak ayrılma kararı aldığı öğrenildi. Sürpriz boşanmanın ardından Ceren Moray, önceki akşam Cihangir'de bir mekanda yeni erkek arkadaşıyla görüntülendi.

"YANIMDAKİ ÇOK YAKIN ARKADAŞIM"

Karşısında kameraları görünce şaşıran Ceren Moray, "Yeni bir aşka mı yelken açtınız?" şeklindeki soruya, "Arkadaşımla beraberdim. Şimdi evime gidiyorum. Yanımdaki çok yakın arkadaşım" cevabını verdi.

1 ay önce eşinden boşanan Ceren Moray, gizemli erkek arkadaşıyla görüntülendi

"AKŞAMA KADAR SOĞAN DOĞRUYORUM, CEREN'LE ALAKAM YOK"

Moray'ın gizemli erkek arkadaşı ise, "Ne yapıyorsunuz siz? Manyak mısınız? Ben burada çalışıyorum. Akşama kadar soğan, sarımsak ve pırasa doğruyorum. Ceren ile alakam yok" diyerek şaşırttı.

1 ay önce eşinden boşanan Ceren Moray, gizemli erkek arkadaşıyla görüntülendi
1 ay önce eşinden boşanan Ceren Moray, gizemli erkek arkadaşıyla görüntülendi
Ceren Moray veNico Brun
YORUMLAR
500
Menteşe Belediye Tiyatrosu, Yaz Oyunlarına Başladı Menteşe Belediye Tiyatrosu, Yaz Oyunlarına Başladı Kaunos Antik Kenti Tiyatro alanında incelemelerde bulunuldu Kaunos Antik Kenti Tiyatro alanında incelemelerde bulunuldu Gençlik ve Spor Bakanlığı, 'Genç Ne Sever' platformunu hayata geçiriyor Gençlik ve Spor Bakanlığı, 'Genç Ne Sever' platformunu hayata geçiriyor
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin 1 ay önce eşinden boşanan Ceren Moray, gizemli erkek arkadaşıyla görüntülendi - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement