Eve gelen fatura çok sinirlendirdi! Seray Sever sosyal medyadan isyan etti: 150 metrekare eve gelen fatura - Son Dakika

Eve gelen fatura çok sinirlendirdi! Seray Sever sosyal medyadan isyan etti: 150 metrekare eve gelen fatura

28.01.2022 12:09

Seray Sever, 4 bin 100 TL gelen elektrik faturasını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşarak "Ben buna sadece oha diyorum. 150 metrekare eve gelen fatura" notunu yazdı.

Son dönemlerde elektriğe yapılan okkalı zamlar ve gelen kabarık elektrik faturaları vatandaşlar kadar ünlüleri de isyan ettiriyor. Bu kervana son katılan isim ünlü oyuncu Seray Sever oldu.

"BUNA SADECE OHA DİYORUM"

Doğum için gün sayan ve sosyal medyadan sık sık günlük hayatına ilişkin paylaşımlar yapan ünlü oyuncu, son olarak 4 bin 100 TL gelen faturasını paylaşıp isyan etti. Sever, paylaştığı fatura görseline "Ben buna sadece oha diyorum. 150 metrekare eve gelen fatura" notunu düştü.

İşte Seray Sever'in o paylaşımı;

Ünlüler de isyanda! Seray Sever gelen elektrik faturasına isyan etti: Buna sadece oha diyorum

GÜLSE BİRSEL DE İSYAN ETMİŞTİ

Dizi senaristi ve oyuncu Gülse Birsel de geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından evine gelen elektrik faturasını paylaşıp "Ben de kira tadında elektrik faturamı arz edeyim. 3+1 düz daire ha burası" ifadelerini kullanmıştı.

YORUMLAR (8)
  • Oyun Vagonu: Dar gelirliyi koruyacağız adı altında kademeli sistem dedikleri bir soygundur. Normal bir dairenin günlük asgari elektrik tuketimi 10 kw iken 5 kw hesaplayanlar acaba size 50 kw. yetiyormu. vatandaşa 5 kw. sınırı nedir evin içinde mumla mı duralım. Kuruluş Osman dizisinde Gündüz bey her şey Obamın selameti için der, iktidar her şey vatandaşın refahı için zamları bindirir. Ayni Sigara zamları gibi güya vatandaşın sağlığı için miş. Bu millet elbet bunların hesabını sizden sandıkta soracak. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • Sami Göksu: Yapacak birşey varmı öneriniz evet size katılıyorum gerçekten çok ama isyan etmemek gerek biraz sabırlı olalım indirimm bekliyoruz biraz da tasarruf etmek gerek diye düşünüyorum el verdiği kadar Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Görenler şaştı kaldı: 2 TL'ye satılan lahmacun sosyal medyada gündem oldu! Görenler şaştı kaldı: 2 TL'ye satılan lahmacun sosyal medyada gündem oldu!

Son Dakika Magazin Eve gelen fatura çok sinirlendirdi! Seray Sever sosyal medyadan isyan etti: 150 metrekare eve gelen fatura - Son Dakika


Advertisement