Ezgi Mola kendisine 6 yıldır tacizde bulunan rol arkadaşından şikayetçi oldu - Son Dakika

Ezgi Mola kendisine 6 yıldır tacizde bulunan rol arkadaşından şikayetçi oldu

26.01.2022 18:30

Başarılı oyuncu Ezgi Mola, yıllar önce oynadığı bir reklam filmindeki rol arkadaşından 6 yıldır kendisini tehdit ve taciz ettiği iddiasıyla şikayetçi oldu.

Masumlar Apartmanı dizisiyle oyunculuğunu konuşturan Ezgi Mola, 2016 yılında oynadığı bir diş macunu reklamındaki rol arkadaşından şikayetçi oldu.

2016 yılında bir oyununa gelen K.K'nin kendisini tanıttığını ve çiçek verdiğini ifade eden Mola, şahsın kendisini 6 yıldır taciz ve tehditte bulunarak rahatsız ettiğini dile getirdi.

"NEDEN BENİ DEVAMLI TAKİP EDİYORSUNUZ?"

Hürriyet'in haberine göre; K.K, bir gün oyuncunun yeniden karşısına çıkarak "Bir şey konuşmak istiyorum" dedi. Ezgi Mola ise "Sizi tanımıyorum. Benden ne istiyorsunuz? Neden beni devamlı takip ediyorsunuz?" diyerek tersledi.

Ezgi Mola kendisini 6 yıldır taciz eden reklamdaki rol arkadaşından şikayetçi oldu

ÜZERİNE YÜRÜDÜ

K. K., iddiaya göre Ezgi Mola otomobile bindiğinde üzerine doğru yürüyerek, "Seni mahvedeceğim. Geberteceğim seni. Gününü göreceksin" diyerek kaportayı tekmeledi.

"TEK BAŞIMA SOKAĞA ÇIKAMAZ HALDE GELDİM"

Savcılık, "Tek başıma sokağa çıkamaz hale geldim" diyen Ezgi Mola'yı haklı bularak K. K.'ye iki ay uzaklaştırma kararı verdi.

YORUMLAR (1)
500
Erşan Kuneri izleyicisiyle buluştu! Seyirciler ikiye bölündü Erşan Kuneri izleyicisiyle buluştu! Seyirciler ikiye bölündü Üzücü Haberi Böyle Duyurdu Üzücü Haberi Böyle Duyurdu

Son Dakika Magazin Ezgi Mola kendisine 6 yıldır tacizde bulunan rol arkadaşından şikayetçi oldu - Son Dakika


Advertisement