Filmde sevgiliyi canlandıran ünlü oyuncular aşklarını gerçek hayata taşıdı - Son Dakika

Filmde sevgiliyi canlandıran ünlü oyuncular aşklarını gerçek hayata taşıdı

19.07.2019 22:47

Vizyona girmesi beklenen Muhteşem Üçlü filminde Yavuz karakterini canlandıran oyuncu Deniz Gürzümar, filmde sevgilisi rolünü oynayan Bengi İdil Uras'a gönlünü kaptırdı.

27 Eylül'de vizyona girecek olan "Muhteşem Üçlü" filminde Yavuz karakterini canlandıran oyuncu Deniz Gürzümar, filmde sevgilisi rolünü oynayan Bengi İdil Uras'a gönlünü kaptırdı. Sette başlayan aşk Bodrum tatili ile devam ediyor.

TATİL FOTOĞRAFLARINI INSTAGRAM'DAN YAYINLADI

Yapımcılığını, ÖK Yapım adına Ömer Kaya'nın yaptığı, yönetmenliğini Mahmut Kaptan'ın yaptığı "Muhteşem Üçlü" filminin başrollerini Kemal Uçar, Deniz Gürzümar, Burak Alkaş, Aybike Turan, Bengi İdil Uras, Kemal Zeydan ve Yavuz Topoyan paylaşıyor. Filmde Yavuz karakterinin canlandıran Deniz Gürzumar sevgilisi rolünü oynayan Bengi İdil Uras'a gönlünü kaptırdı. Film çekimlerinin tamamlanmasının ardından çift Bodrum tatiline çıktı. İkili tatil fotoğraflarını ise Instagram hesabından paylaştı.

Filmde sevgiliyi canlandıran ünlü oyuncular aşklarını gerçek hayata taşıdı
YORUMLAR (15)
  • Taner: Adamın tipe bak yav Cevap Yaz 7 1 Yayından Kaldır
  • Huzur : Ben bu haberi tursu kavanoza kouip tursu yapsam gala gecesinde herkese ikram etsem kimse yemez buna ancak nanik kadir inanır ancak oda benim için mühim değil Cevap Yaz 5 1 Yayından Kaldır
  • OFFFF : AHA AYRILDIK . Cevap Yaz 3 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Magazin Filmde sevgiliyi canlandıran ünlü oyuncular aşklarını gerçek hayata taşıdı - Son Dakika


Advertisement