Gülçin Ergül New York Times Square'de - Son Dakika

Gülçin Ergül New York Times Square'de

28.12.2021 19:11
Gülçin Ergül New York Times Square'de

13 Aralık'ta Balıkesir'de geçirdiği trafik kazasında sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı'yı kaybeden Gülçin Ergül, New York Times Meydanı'ndaki dev dijital ekranı süsledi. ünlü şarkıcının fotoğrafı, New York'un meşhur caddesinde gün boyu yer aldı.

Gülçin Ergül, New York Times Meydanı'ndaki dev dijital ekranı süsledi. Güzel şarkıcının fotoğrafı, New York'un meşhur caddesinde gün boyu yer aldı. Spotify'ın müzik sektöründe kadın eşitliğini güçlendirmek üzere hayata geçirdiği EQUAL Müzik Programı tüm dünyada yankı uyandırmaya devam ediyor.

Aralık ayının EQUAL konuğu ise 16 yıl önce Hepsi Grubuyla müzik sektörüne adım atan ve 12 yıldır kariyerine solo devam eden, R&B - Pop müziğin ülkemizdeki güçlü temsilcilerinden Gülçin Ergül oldu. Sanatçının "Birbirimize İyi Gelmiyoruz" adlı yeni şarkısı kısa sürede 4 milyonu geçmişken, EQUAL Global ve EQUAL Türkiye çalma listelerinde de yerini aldı.

Geçirdiği trafik kazasından hafif yara alarak kurtulan ama sevdiği insanı kaybeden Gülçin Ergül duygularını şu sözlerle dile getirdi; "Spotify'ın Equal listesinin kapağında yer aldığım ve bu billboard'da çıkacağımı duyduğun an çok gururlanmıştın... Aslında 14 Aralık'tan itibaren New York Times Meydanı'nda billboard'da yer alıyoruz. Bu bizim başarımız; senin başarın. Şimdi de bu başarımızı izliyor ve gülümsüyor olduğunu hayal ve temenni ediyorum.
Gülçin Ergül New York Times Square'de
Gülçin Ergül New York Times Square'de
Gülçin Ergül New York Times Square'de

YORUMLAR
500
Firari FETÖ'cü eski futbolcu Arif Erdem, 1,5 yıl sonra New York'ta görüntülendi Firari FETÖ'cü eski futbolcu Arif Erdem, 1,5 yıl sonra New York'ta görüntülendi New York'taki 'İsrail Günü' kutlamaları Ortodoks Yahudiler ve Filistinlilerce protesto edildi New York'taki 'İsrail Günü' kutlamaları Ortodoks Yahudiler ve Filistinlilerce protesto edildi New York alarmda! İlk maymun çiçeği vakası görüldü New York alarmda! İlk maymun çiçeği vakası görüldü
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Gülçin Ergül New York Times Square'de - Son Dakika


Advertisement