Gündeme bomba gibi düşen iddia: Ebru Gündeş'i arayan Kaan Yıldırım, Hadise'den ayrıldı - Son Dakika

Gündeme bomba gibi düşen iddia: Ebru Gündeş'i arayan Kaan Yıldırım, Hadise'den ayrıldı

18.06.2021 14:48

Hadise ile Kaan Yıldırım aşkı bitti ama dedikoduların ardı arkası kesilmiyor. Öne sürülen iddiaya göre; adı Reza Zarrab ile yasak aşk dedikodusuna karışan Hadise'nin sevgilisi Kaan Yıldırım, Ebru Gündeş'i aradı ve ardından jet hızıyla ilişkisini bitirdi.

Uzun zamandır Reza Zarrab ile yasak aşk iddialarıyla gündeme gelen Hadise'nin, Kaan Yıldırım'la yaşadığı büyük aşk sona erdi ama dedikoduların ardı arkası kesilmedi. Kimileri Hadise'nin yeni şarkısının reklamını yapmak için bu yola başvurduğunu söylese de bu ayrılıkta Yıldırım'ın ailesinin de baskı yaptığı ileri sürülmüştü.

KAAN, EBRU GÜNDEŞ'LE GÖRÜŞTÜ

Önceki gün ise Beyaz Magazin'de yer alan iddiaya göre, bu ilişkinin bitmesinin perde arkasında Ebru Gündeş'in olduğu ileri sürüldü. İddialara göre Kaan Yıldırım çıkan haberlerin detayları öğrenmek için Ebru Gündeş'le irtibata geçti. Gündeş'in tüm detayları Kaan Yıldırım ile paylaşması üzerine Yıldırım, Hadise ile olan birlikteliğini noktaladı.

Bomba iddia: Ebru Gündeş'le konuşan Kaan Yıldırım, Hadise ile ayrıldı
YORUMLAR (4)
  • Gülşah İsitmir: Birisi kalkıp karşı tarafı arıyorsa kendi sevgilisine inanmayıp... Ne biliyim iyiki incelediği yerden kopmuş demek ki diyesim geliyor. Cevap Yaz 65 20 Yayından Kaldır
  • Aydilge : Ebru ile Hadise iyi arkadaşlardı. Ebru çıkıp da Hadise'nin ismini nasıl verir ki. Hadise'nin yalanlamasına rağmen kamuoyuna Hadise'yi bu şekilde lanse edeceğini hiç sanmıyorum. Kadın susma hakkını kullanıyor. Gerçekler er geç ortaya çıkıyor zaten. O da zamana bırakıyor. Yalan olsaydı Hadise'nin yanında olur destek verirdi. Cevap Yaz 60 38 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Gündeme bomba gibi düşen iddia: Ebru Gündeş'i arayan Kaan Yıldırım, Hadise'den ayrıldı - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement