Hadise, O Ses Türkiye'den ayrıldı! Acun Ilıcalı, Gülşen'le görüşüyor - Son Dakika

Hadise, O Ses Türkiye'den ayrıldı! Acun Ilıcalı, Gülşen'le görüşüyor

24.05.2021 16:08
Hadise, O Ses Türkiye'den ayrıldı! Acun Ilıcalı, Gülşen'le görüşüyor

Son zamanlarda adı Reza Zarrab ile aşk dedikodularına karışan ve zor günler yaşayan Hadise'ye bir darbe de Acun Ilıcalı'dan geldi. Yeni sezonda Ebru Gündeş'i kadroya almayı düşünen Ilıcalı, Hadise'nin yerine ise Gülşen'i ekibe dahil etmek istiyor.

Reza Zarrab ile aşk yaşadığı iddiaları sonrası Ebru Gündeş ile arası açılan Hadise'nin O Ses Türkiye'den ayrılacağı ortaya çıkmıştı. Uzun yıllardır yarışmada jüri koltuğunda oturan Hadise'nin yerine kimin geleceği merak konusuydu.

ACUN ILICALI, GÜLŞEN İLE GÖRÜŞÜYOR

Magazin kulislerinde dolaşan iddiaya göre; Acun Ilıcalı'nın Hadise'nin yerine Gülşen ile görüştüğü öne sürüldü. Gülşen'in de Ebru Gündeş, Beyaz ve Murat Boz'lu jürinin dördüncü ismi olmaya sıcak baktığı öğrenildi.

Hadise, O Ses Türkiye'den ayrıldı! Acun Ilıcalı, Gülşen'le görüşüyor

HADİSE, İDDİALARA ATEŞ PÜSKÜRMÜŞTÜ

Öte yandan Hadise, Reza Zarrab ile aşk yaşadığı yönünde çıkan iddialarla ilgili şu açıklamayı yapmıştı: "Güne hakkımda çıkan inanılmaz iftiralarla başladım. Bugüne kadar karşılaştığım tüm hakaretler, aşağılamalar, iftiralara karşı sabırla ve empatiyle yaklaşmaya çalıştım ama bu kadar uzun boylu değil. Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez. Avukatım Hakan Öncel aracılığı ile tüm hukuki yollarla bu mübarek ramazan gününde bana bunu yaşatanlara hesabını soracağım."

SEVGİLİSİ DE DESTEK VERMİŞTİ

Oyuncu Kaan Yıldırım da Hadise'nin açıklama metnini kendi Instagram hesabından yayınlayarak sevgilisinin yanında olduğunu belli etmişti.

YORUMLAR (103)
  • Şerife şahin.: Hadiseyi sevmiyorum ve çok şımarık.ebru gündeş harbi kız.kendisini beğeniyorum.yazık ebru gündeme yavrusu öksüz kaldı.acun bey gereğini yapmış.. Cevap Yaz 0 5 Yayından Kaldır
  • GEZ: Acun Bey gibi bir adam yaptığı işlerde profesyonel davranmalı ve iş arkadaşının özel hayatında olan bir durumu iş hayatına yansıtmamalıdır. Eğer bu haber doğru ise hiç etik değil. Ayrıca Hadise gibi dünya standartlarında olan bir yıldızı bu gibi karalama kampanyalarıyla asla yıldıramazlar. O her düştüğünde daha güçlü kalkmasını bilen bir karaktere sahip. Hadise eğer bu yorumumu okuyorsan sana senin şarkılarınla büyümüş bir kız kardeşin olarak şunu söylemeliyim ki sen eşi ve benzeri olmayan bir kadınsın. Vicdanınla, karakterinle, ahlakınla, her şeyinle. SEVILIYORSUN GÜZEL KIZ. Cevap Yaz 2 4 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Fatih Terim'in favorisini Hull City'e transfer ediyor! Acun Ilıcalı, Seri'yi resmen duyurdu Fatih Terim'in favorisini Hull City'e transfer ediyor! Acun Ilıcalı, Seri'yi resmen duyurdu Gülşen'in konserinde LGBT bayrağı açması alkış topladı! Bazı dinleyiciler ise rahatsız olup konserden ayrıldı Gülşen'in konserinde LGBT bayrağı açması alkış topladı! Bazı dinleyiciler ise rahatsız olup konserden ayrıldı Acun Ilıcalı'dan Rıdvan Dilmen sürprizi! İşte beraber program yapacağı diğer isimler Acun Ilıcalı'dan Rıdvan Dilmen sürprizi! İşte beraber program yapacağı diğer isimler

Son Dakika Magazin Hadise, O Ses Türkiye'den ayrıldı! Acun Ilıcalı, Gülşen'le görüşüyor - Son Dakika


Advertisement