Hayatını Kaybeden Eski BM Genel Sekreteri Kofi Annan, Angelina Jolie'yi Derinden Üzdü - Son Dakika

Hayatını Kaybeden Eski BM Genel Sekreteri Kofi Annan, Angelina Jolie'yi Derinden Üzdü

19.08.2018 12:22

Hollywood'un Oscar ödüllü oyuncusu ve Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (BMMYK) İyi Niyet Elçisi Angelina Jolie, eski BM Genel Sekretei Kofi Annan'ın ölümü nedeniyle derin üzüntü yaşadığını söyledi.

İsviçre'nin başkenti Bern'de tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Annan için taziye mesajları gelmeye devam ediyor. Rol aldığı filmleriyle milyonların gönlünde taht kuran ünlü yıldızı Angelina Jolie, yer aldığı yardım projeleriyle de adından söz ettiriyor. İyi Niyet Elçisi Angelina, BM Genel Sekreteri Kofi Annan'ın hayatını kaybetmesi üzerine taziye mesajı yayınladı.

"ONU ZERAFETİ VE VAKUR DURUŞUYLA HATIRLAYACAĞIM"

BMMYK İyi Niyet Elçisi Jolie, mesajında, "Gerçek bir küresel devlet adamı ve dürüstlük abidesi olan Kofi Annan'ın ölümü beni derinden üzdü. Onu insani yönü, zarafeti ve vakur tavrıyla hatırlayacağım. Düşüncelerim eşi ve ailesiyle birlikte." ifadelerini kullandı.

TEŞHİS KONULAMAYAN HASTALIK NEDENİYLE ÖLDÜĞÜ BİLDİRİLDİ

Kofi Annan Vakfından yapılan açıklamada, 80 yaşındaki Annan'ın henüz teşhis konulamayan bir hastalık nedeniyle İsviçre'nin başkenti Bern'de tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdiğini bildirilmişti.

Hayatını Kaybeden Eski BM Genel Sekreteri Kofi Annan, Angelina Jolie'yi Derinden Üzdü
YORUMLAR
500
İran, AB'nin nükleer anlaşmayı canlandırmak için sunduğu yeni önerisini kabul edebileceğini duyurdu İran, AB'nin nükleer anlaşmayı canlandırmak için sunduğu yeni önerisini kabul edebileceğini duyurdu Mardin'de 2 otomobilin çarpışması sonucu 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı Mardin'de 2 otomobilin çarpışması sonucu 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı Fabrikadaki patlamada hayatını kaybedenlerin sayısı 2'ye yükseldi Fabrikadaki patlamada hayatını kaybedenlerin sayısı 2'ye yükseldi

Son Dakika Magazin Hayatını Kaybeden Eski BM Genel Sekreteri Kofi Annan, Angelina Jolie'yi Derinden Üzdü - Son Dakika


Advertisement